1. 1.
  sozlukculerin aslinda demek istedikleri basliginin evrim gecirmis hali.
  -1 ... dramtatatam
 2. 2.
  sadece siyasi yazı yazmak, futbol entryleri girip polemik yaratmak, cinsel entrylerle kendini tatmin etmek için entry giren yazarların tüm entryleridir.
  1 ... redwinemania
 3. 3.
  hiç bir entry dir. görüşüne katılmadığımız kişilere mesaj gönderip fikir teatisinde bulunmak en iyisidir.ayrıca kaynak isteyip kontrol etmek yoksa kendi fikrimizde ısrar etmekte mümkündür. görüşünü belirtmek doğal bir hakdır.entry e cevap olarak entry girmek.ayar vermek sözlüğün kalitesini artırmaz.kavga kalite artırıcı bir unsur değildir. aile içerisinde yaşanabilecek ufak sorunlar çözülebilir yeterki karşılıklı anlayış olsun.ha tabi girdiği bilgiyi kaynak göstererek desteklemesi faydalı olacaktrır.
  2 ... karga
 4. 4.
  özel mesajla çözülebilecek problemler haricindeki, tamamen polemik amaçlı girilmiş, sadece "kavga" amaclı girilmiş futbol entryleri, mustafa kemal atatürk hakkında girilen "asılsız" ve polemik amaçlı entrylerdir.

  yoksa tabi ki kimse kimsenin fikrini beğenmek zorunda değil. beğenmedin mi, kötülersin o da mı olmadı atarsın özel mesaj, rahatlarsın. bu yani.
  ... redwinemania
 5. 5.
  (#345580)
  1 -1 ... intensivecare