1. 1.
  insana kendini at gibi hissettiriyor. Düzgün kahvaltı edemeyip acele çıkanların yiyeceği. Süte biraz pekmez koyarsanız tatlanır. (bkz: tecavüz kaçınılmazsa zevk almayı bileceksin)
  4 -1 ... akuamarin
 2. 2.
  insanımızın yadırgadığı eylemdir.
  halbuki hem çok sağlıklı, hem uzun süre tok tutan, hem de süt, muz ve tarçın ile birleştirildiğinde oldukça lezzetli olabilen bir besin türüdür.
  Oldukça Kaliteli bir karbonhidrat ve protein kaynağı, bence deneyin.
  7 ... cennetin kralligi
 3. 3.
  ben genelde sabah yiyorum ama, öğlen üçte öğün arası olarak da yiyorum. yanında muz ve fıstık ezmesi oluyor. kaynar su katıyorum, biraz kapağını kapatıp bekliyorum saklama kabımın. sonra yiyorum. özellikle kokusunu çok seviyorum. bir süre sonra alışıyorsunuz. bana "sen at mısın?, atlar yulaf yer" diyenleri tokatlamak istiyorum.
  6 -1 ... yikanmak istemeyen cocuk
 4. 4.
  Bütün dünyanın yaptığı eylem.

  Sütle yulaf ezmesi veya maması her nederseniz deyin sağlık için önşart.

  Peynir, zeytin, sucuk ekmekle yapılan kahvaltı sindirim sistemine zararlı.

  Hele fiyat artışlarından bu gıdalardaki katkı maddeleri giderek artıyor.
  Oysa bir bardak süt ve 100gram yulaf bedava.

  Neden bebekler mamayla besleniyorlar?
  1 ... gedikpasa
 5. 5.
  Ben sütlü ve meyveli seviyorum yulafı. Kuru meyve, fındık ceviz gibi şeylerde eklenebilir. Çok çok faydalıdır. Kışın özellikle sabahları sıcak sıcak güzeldir.

  sabah yulaf yemek
  8 -5 ... pinklady
 6. 6.
  Sabah ogunleri dısında oglen yemeginde de ekmek yememek için sulu sebze yemeklerine kattıgım lifalif. Tuvalete fazla cıkartır. Bu aralar gereginden fazla zayıfladıgım için krstim 2 aydır yemiyorum.
  ... cileksultan
 7. 7.
  Ac kalirim daha iyi boyle igrenc bi sey olamaz ya.

  Edit: kudurun yulaf ovuculeri. Son 4 yilda turedi bunlar.
  2 -1 ... zero two
 8. 8.
  beslenme disiplininizle alakalı bir tercihtir. vucut geliştirme ile ilgileniyorsanız ve definasyon döneminizse sabahları yulafı sütle ıslatıp keyifle kaşıklayabilirsiniz. baklava, börek ağırlıklı besleniyorsanız tadı haliyle keyif vermeyecektir. bir kaşık fındık ezmesi yahut bal ile daha rahat tüketebilirsiniz. tok tutar, bol liflidir yiyiniz.
  2 -2 ... fikrimfirarda
 9. 9.
  besleyiciliği ,kaliteli lif ve protein içeriği nedeniyle ön planda tutulması gereken sabah kahvaltısı. içine süt harici bal,pekmez,meyve gibi lezzet faktörleri katılmadığı takdirde bio yararlılığı daha fazla olacağı gibi, kalori kısıtlamak isteyenler için de daha ideal bir tüketim biçimi olacaktır.
  ... sosyalhizm
 10. 10.
  Mümkünse yiyenlerin sayısı artmasın ve herkes kötü olarak bilsin. Malum, ülkemizde bir ürünün talebi yükselirse, fiyatı da yükseliyor.
  3 -1 ... sage mode