bugün

Bağımlılığın son safhasında bu yaşanmaya başlanır.

kalktığım gibi sigara yakmaya başlamam 13 sene sonra oldu işte dedim artık hayvan gibi bağımlıyım.

imamın kayığı bekle beni dedim.
Zevksiz bir eylem. Yılların sigara içicisiyim yine de bu alışkanlık hiç oluşmadı. Mutlaka çok az bile olsa bir şeyler yedikten sonra içilen sigaranın tadı var.
Çay ile birlikte insanı, kahvaltıya hazırlar.
hayattan zevk alamayan insanların yaptığı, yine bir gün başladı amk diyerek yakıveririm sigarayı. yatağın içinde tavanı seyrederek eskiyi yâd ederim. keyif alamıyorum hayattan ciddi sorunlarım var.
Aslında kimisi içmeden ayrılamadığını söylese de içmemek dha hayırlı. Olaya nötr olarak yaklaştığımda farkediyorum ki insan daha zinde başlıyor güne. He ben yakmıyor muyum ? tabi ki sabah kalktığımda ilk işim sigara yakmak oluyor genellikle.
Yaklaşık 14 sene yaptım bunu sonuç mideyi ele aldık. Yaklaşık 1 senedir de sigara içmiyorum.

Eğer bu yazıyı okuyup bu mallığı yapmaya devam eden varsa yapmasın sonra çok pişman olur.
Ne yazık ki benim de yaptığımdır. Başlıkta kendimi gördüm. *
abi önce kahvaltı yapsanız ya. sigara kaçmıyor sonuçta.
adam kahvaltıdan önce üç adet içtim diyor, ben daha ikinci dalı içtim yedide uyanmama rağmen. içmeyenler sınıfına dahil olduğumu öğrendim tnx.
Her sabah yaptığım şeydir. Nereden alıştım buna dedirtir. Yüzünü yıka, al sigarayı yanına. Sonra püfür püfür püfürdeterek iç balkonda..
hayretle izleyip, ayakta 45 derecelik açıyla hafif alkışladığım eylem. ben yapamıyorum onu hacı.
Zararlı bir alışkanlık. Düştük bir kere. Evet.
Alışkanlık yapıyor ama insanın kendisini iyi hissetmesini sağlıyor bazende gecenin bi köründe sabah olsada bi sigara içsem dedirtiyor.
depresyona delalettir.
içilen en güzel sigaradır. Zararı falan hikaye, için ve gününüz daha güzel geçsin.
bize de sabah ac karna sigara iciren bir kadin oldu elbet diye beni arabesklestirecek cumle; 30 yasima geldim hala ilk sigarami icerken basim doner,hala ilk aski dusundugumden midir nedir.
Bu Tuhaf alışkanlık sadece ben de var zannediyordum. Yalnız değilim ulen * dedirtecek durum. Ağızdaki Leş kokusuna da iyi gelir bu arada *
Evde tütün mamulü kalmadığı için gerçekleştiremediğim olay. Zevklidir, uyku açar. Mide bulandirma riski fazladır en başta. Fakat daha sonra alışılır. Baş dönmesi dahi yapabilir, bizzat yaşanmıştır.
sağlık açısından çok zararlı olmasına rağmen yapmaktan vazgeçemediğim eylem. mide bulantısı yaratır, bazen baş ağrıtır ama nedense vazgeçilmez.
Başın dönmesine sebebiyet verebilecek olan eylemdir. Zira hızlı içilirse mide bile bulandırır.
--spoiler--
sensiz olmaz
anlaşılan alışmışım
sensiz olmaz, sensiz olmaz
bir verdiysem iki almışım
sensiz olmaz
--spoiler--
gune baslamak ve yaninda kahveyle acilmak icin birebirdir.
(birde aksamdan kalmaysan keyifine diyecek yoktur.)
zayıflamak isteyenlere bir numaralı diyet. (bkz: yemek yememek için alınan önlemler)
sütlü kahve de varsa güzel olur. zihin açar, keyif verir.
afyonun patlamasına vesile olur.