bugün

sucuklu yumurta kokusu geliyordur.

yarım sayfa yazarım diyordum ama, yok aga. çok da dramatize etmeye gerek yok olayı. dürüst olmak lazım.

hop dedit : aşk olayı başka.
(bkz: makyaj yapmayan kız)
(bkz: sevgilisine sen her halinle guzelsin diyen erkek)
yoksa bu kız akşam yattığında da mı güzeldi...
1- ulan aksam cok icmisim galiba hala güzel görünüyorsun.
2- bu bi rüya birazdan uyanacagım.
sabah beraber uyandığınızda gece beraber olduğun kadın sana hala dünyanın en muhteşem en güzel kadını olarak görünüyorsa doğru insanı bulmuşsun demektir. vakit kaybetmeden hazırlıklara başlanılmalı.
(bkz: sabah uyanıldığında hala etkisi geçmemiş votka)
demek ki vodkadan kaynaklanan bir şey değilmiş.
sarhoşluğun etkisinin sabaha kadar geçmediğini gösterir ve ya akşam sen içmemiştin kız zaten güzeldi.
sabah uyandığında gözleri küçülmüş,sesi kısılmış,saçları yağlanmış * bir mutant olarak kıskanırım ben bu kızı.
saçı bozulmasın diye oturarak uyuyan, makyajı akmasın diye yüzünü hiç bir yere temas ettirmeyen kız olsa gerek.
aşık olunan ve göze her haliyle güzel gelen kızdır.
aşkın gözü kördür. aşık olduğunuz insanın en kötü anında bile size dünyalar kadar güzel gelmesidir. sabahları eskisi gibi güzel görünmemeye başladıysa, aşkınızın bittiği kızdır.
aslın da sabahda akşamda bizim için hep güzel olduğuna inandığımız ve onu çok sevdiğimiz kızdır.
(bkz: uyudukça çirkinleşen kız)
makyajsız kızdır efendim ayrıca (bkz: ya ne olacağıdı).
akşamdan sevişilmemiş kızdır. seviş bak sabah nasıl kötü gelecek o kız. sevişmediğin zaman adriana lima, megan fox'tur. dene de gör..
gerçekten güzel olan kızdır.
muhtemelen hiç uyumamış kızdır.
ev halinde olan kızdır. o güzel olmasında kim güzel olsundur. * * *
üzerinde sevgilisinin gömleği varsa doğal olan durumdur. *
gerçekten güzel olabilen kızdır.
(bkz: uyuyan güzel)
muhtamelen bir dizi karakteridir, uyandığında makyajlı ve röfleli saçlarıyla kuaförden çıkmış hissi uyandırır izleyenlerde.
sabah ereksiyonunun etkisidir belki biraz da geceden kalmayla ilgilidir.