bugün

huzur amına koyim hayalin bile ötesinde bir şey, önce bir araba kontağı patlatır tüm yemek yerlerine giderim, hazırlanmış tüm sütlaçları yerim, karnım acıktı mı bakkallar patlatır ekmek arası yaparım, çok abartı şeyleri sevmem balsamikli ıstakozlar falan o kadar zamanım yok yaşamam lazım bu anın keyfini çıkarmam lazım.

sonra bir Maserati patlatırım, bir güneş gözlüğü, ölümüne basarım caddede zaten kimse yok oh miss, sonra güzel bir tatil yaparım, uçakları caddelere sürer sırf şamata olsun diye boingi asfalta indiririm.

uyuyacağım zamanda tüm şehrin ışıklarını kapatırım o an hangi şehirdeysem, insanlardan geriye kalan her şeyi yakarım kışın sırf şamata olsun ısınayım diye, her sokağın adını kendi istediğimi gibi değiştiririm bir tanesini kesin uludağsözlük küçük memeli kızlar sokağı koyarım o sokakta ufak ve çıkmaz bir sokak olur zaten.

arada bir sözlüğe girer solframe de kendi kendimi trollerim, ulan dua edin olsun be o kadar kurdum.
Güzel bir hayal fikrimce. Ama yalnızlık da allaha mahsus bi kişi daha olsaydı yanımızda iyi olurdu.
Bencilsiniz. Insan paylasinca cogalan varlik aciyi da tatliyi da...
sevinmeyin çünkü 24 saate kalmaz gebereceksiniz.
görsel
Yalnızlık Allah'a mahsustur.
Bir iki güne açlıktan ölürüm. (bkz: üşengeçlik)
hayalimin gerçek olması anlamına gelen hayaldir. yok lan sövmeyin hemen hepiniz ölün istemiyorum.. uzaylılar falan kaçırsın sizi dünyada bana kalsın tamamını rahat rahat gezeyim sindire sindire ölene kadar.
Allah muhafaza.
Olay patlatmakla çok kolay açıklanmış yalnız ben pek bir şey patlatabileceğimi sanmıyorum.

Artık arabaların yüzde 90'ı düz kontakla çalışmıyor. Dükkanlarda alarmlar, koca koca kepenkler var, evlerde çelik kapılar var.