1. 1.
  içe işleyen bir yanı vardır. uykusuzsanız, bundan eser kalmamasına olanak sağlayacak en büyük kaynaktır. yaşanmışlık ve yaşanmamışlıklardır. yeni bir gün ve eski güne merhaba deyiştir. zorlanmaktır. gözyaşların bünyenizle beraber donmasına neden olur. acıdır. ama acı olduğu kadar çekicidir. tuhaftır, farklıdır, güzeldir...
  1 ... wolke
 2. 2.
  Kışın donduran yazın sevindiren soğuktur.afyon mola tesisinde gece verilen moladaki soğukla kapışsa kafa kafaya biter.
  3 ... beyazbroadway
 3. 3.
  istanbul falan neyse de ankara da bu soğuğu yemeyen sabah soğuğu yedim demesin.
  ... valardohaeriss
 4. 4.
  izmir'de temmuz ayında bile 'açılın uleeeyn ben geldim' nidaları atan mahalle abisi gibi takılan, kendini zaman ve mekan ayırt etmeden gösteren soğuk.
  -1 ... beyazbroadway
 5. 5.
  nude atan sözlük kızı

  Öyle bir resim ki bakarak bile soğuğu hissediyorsunuz. Sabahın ilk saatleri ise gidilecek, boş ve soğuk şehir caddeleri. Bunun kadar sinir bozucu başka birşey var mı? Bu anı yaşamaktan çok nefret ediyorum.

  Aklıma çocukluğunu getiriyor ayrıca. Daha gün aymamış dışarısı gece karanlığı ve ben amk okuluna girmek için zor kalkıyorum, üşüyorum, babamın hazırladığı kahvaltıdan bir yada iki lokma ağzıma atıp sofrada uyukluyorum. Ve sonra servise binip bir dünya yol çekip amk okuluna varıyorum. Hem beni öfkelendiren, hem çok çaresiz hissettiren bir hatıra.
  ... kurmay albay
 6. 6.
  soğuk diye hırkayla çıktım. şimdi sıcakladım hafif terledim. hırkayı çıkartsam rüzgar vuracak hasta edecek. çıkartmasam daha çok terleyip hasta olcam. iki ucu boklu deynek. bugün de takımı bozmadık.
  ... akindofnsfw