bugün

Sabah sabah seviserek gune baslayan ve ardindan sozluge giren seksi erkektir. Bazen kendiniz bile olabilir bu.

(bkz: Biri bana mi seslendi)
sabah mastürbasyon sonrası sözlüğe giren ergen kezbanın hayallerini süsleyen erkektir.
gece binbir tahriğine dayanamayıp eve getirdiği kaşar hatunla, tüm gece sevişip daldığı sabaha karşı uykusundan, kaşar hatunun iğrenç ağız kokusuyla yaptığı blowjobla uyandırılmasına ödül olarak icra ettiği ateşten yoksun, mecburi sevişmenin ardından hatunu tekmeleyerek yataktan atar ve çıkarken kapıyı çekmesini söyleyip duşa girer.

seksi bedenini mis kokulu şampuanlar, duş jelleriyle yıkadıktan sonra aldığı erkekliği gibi sert kahvesiyle, ilerde çocuğu olmayacağı endişesini bile duymadan, her kadının olmak isteyeceği yere, kucağına aldığı notebookundan sözlüğe girer ve hayranı olduğu ancak bir türlü cinsiyetini anlayamadığı vejeteryan pirana nickli yazarın son günlerde mecburiyetten seyrek girdiği entrylerini okumaya başlar.
ahırdan geliyor olması muhtemel erkektir.
(bkz: eşek)
(bkz: kürt).
seks in" s" sinin olmadığı coğrafyalardan açılmış özlem dolu bir başlık ve sonrasında oluşan hülyalar.

benim , bana loto vursa neler yaparım, hayallerim gibi...
Eline kişilik isnad etmesi hiç sağlıklı olmayan erkektir.

Umarım aşılarını yaptırmıştır, ilaçlarını almayı ihmal etmiyordur.