bugün

insanı tarifsiz kederlere vurandır.

"eee ne var bunda erkan ağabeyciğim?" dediğinizi duyar gibiyim. açıklayayım müsaade varsa. teşekkür ederim.

değerli kardeşlerim birbirimizi az çok tanıyoruz artık. nicedir yazarım burada. hani size biri gelip "erkan ağabeyciğinizin en çok kızdığı şey nedir?" diye sorsalar "tabii ki israf ve kamu kaynağının çarçur edilmesi" şeklinde nokta atışı olarak tabir edebileceğimiz isabette verebilirsiniz cevabı.

işte sabah sabah bu minvalde bir sinir harbi yaşadım değerli kardeşlerim. sms melodim ile irkildim önemli bir görüşmemin ortasında. "acaba şort mesic servis marifetiyle bana ulaşan mümtaz kardeşim mi? umarım buydey rekolte fiyatların tarihin en yüksek seviyesine çıkmıştır, çıkmıştır ki istediğim audi'ye erişme fırsatını yakalarım" diye iç geçirirken mesajın tekirdağ belediyesi'nden geldiğini gördüm.

irkilmiştim. merak da içimi kemirmiyor değildi. tekirdağ'da doğmamıştım, tekirdağ'da yaşamamıştım, lanet olsun tekirdağ'a hayatımda bir defa olsun gitmemiştim lakin tekirdağ belediyesi bana neden mesaj atsındı...

--spoiler--

tekirdağ belediyesi cep vatandaş uygulamamızı ücretsiz olarak aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz...

--spoiler--

bu mesajı gördükten sonra övkem daha da arttı. kamu kaynağının alenen israfı söz konusu idi. hayatım boyunca hiç kullanmayacağım bir linkin lansmanı neden şort mesıc servis vasıtasıyla bana, erkan elektar'a yapılıyordu?

derhal telefonuma sarılıp değerli kardeşim, tekirdağ belediye başkanı operatör doktor adem dalkılıç'ı aramak istedim. ona, "ademciğim yahu benim tekirdağ ile senin dışında hiçbir bağlantım yok ki. sen de istediğin zaman zaten direktoman olarak şahsi telefonundan bana ulaşıyorsun. tavuğuna kışt mı dedik köftehor? neden belediye marifetiyle bana ulaşma saiki güdüyorsun? güdüyor da kamu kaynağını israf ediyorsun!" minvalindeki sitemlerimi iletme amacındaydım. lakin telefonu kapalı olunca sesli mesaj bırakma zaruretim hasıl oldu. kendisi mesajımı alır almaz bana dönüş yapacaktır zira adem kardeşim adamdır, insandır! sözlük vasıtasıyla onu hatırlamak da müthiş bir hazdı doğrusu. hepinize teşekkür ederim değerli kardeşlerim. sözlük denen platformun tüm üyelerini/hepinizi ayrı ayrı, teker teker, bilezik gibi seviyorum.

--spoiler--

sponsorlu link: görsel

--spoiler--