bugün

vardır böyleleri.

insanlar sabahın köründe helal para kazandığı iş yerlerine giderken haram saçlara bakacak değildir.
işlerinin ters gitmemesi için harama yönelmeyecek bu insanlar saçı açıklara bakmayacaktır.
bu nedenledir ki sabahın ilk ışıklarında türban takmak mantıksızlıktır.
bu kadın neyin kafasını yaşıyor bilinmesi zordur.
türban takmanın bir saati mi olmalıydı diye soracak kadındır. demek biz bunca yıldır yanlış bilmişiz, bak sen.
Sabah sabah makyaj yapan kadından hiç bir farkı yoktur. ikiside yaşadıkları özgür ülkede, bütün medeniyet yoksunu insanlara rağmen, özgür iradelerince yaşamaktadır.
basligin anlamsızlığından da anlaşılacağı üzere itibar edilmeyecek ve kimseyi ilgilendirmeyecek durumdur. Başlık açma nedeni nedir bilinmez ama saçmadir, umursamayiniz.
sabah sabah kafa açan dindar-kemalist savaşının yeni çatışma alanıdır. ne içiyorsunuz sabah sabah amk. bi' siktirin gidin yahu. ağzına sıçtınız başlık bölümünün. (bkz: al birini vur ötekine).
iranda işe giden bir herhangi bir dine mensup veya değil,zorunlu olduğundan türban takan kadındır.
her ülkenin kuralına saygı göstermek lazım.bir gruba soykırım veya katliam yapmadığı sürece.
(bkz: saçma sapan başlıklar)

sıçtınız bari sıvamayın.
(bkz: başörtüsü farzdır yalanı)
anlamadım ben şimdi...
türban karşı cinsin bakmaması için bir zırh mı?
açık saçı olana bakılır, kapalıya bakılmaz yani?

e benim nenem, annem, eşim veya dostum... bunların saçı açık.
insanların işini gücünü rast getirmeyen olgular mı? bence başlık açarken biraz daha detay düşünülmeli.

lafın nereye gittiğini bilip de yazmalı...
(bkz: bu sıcakta türban takan kadın).
kafası, sabah sabah bu durumu kafaya takan insandan daha rahat olan kadındır.
Kavramakta cidden sikinti cekiyorum. Ama sorunun benden kaynaklandigini da dusunmek isteniyorum acikcasi. Seni neden ilgilendiriyor amina koyyim? Istedigi sekilde giyinir insan.
milletin başına taktığı türbanı, dışarda çıplak gezenleri, barda, diskoda, cafede eğlenen insanları sorgulamadan kendi işine bakan insandır. ha bunun dışında modernleşme pahasına abazalara teşvik veren, fuhuşun ... nın yaygınlaşmasına neden olacak derecede sosyal ortamlarda absürt resimlerini paylaşan insanların olduğu gibi kapalı gibi görünüp altında dolaplar çeviren insanların da bulunabildiği bir gruptur. ama bu toplumda kimsenin kimseden farkı yoktur. iç güzelliğine önem veririm deyip dış görünüşüne göre insanları yargıladığımız bir toplumdayız.
takan takar sanki sana takıyolar.
güncel Önemli Başlıklar