bugün

insani hayattan sogutur.

gogus dekolteli, mini kot sort giymis kizlarla yolculuk edecegimize turbanlilarla ise gidiyoruz aq saka gibi.

gune zaten direkt 3-0 yenik basliyorsun bu sekilde.
yurt dışından hele ki bir avrupa ülkesinden döndüyseniz fazlaca dikkatini çeken hadise. ne zaman dönsem ülkeye sakallı, çarşaflı, garip gurup tipleri gördükçe kahroluyorum.
"Sabah ereksiyonudur o, evden çıkmadan çişini yapaydın sıkıntı kalmazdı" denilesi sorunsal.
bazı bünyelerde yıkıma sebep olan olay.
insanin gune stresli baslamasina sebep olur.

suna bak ya koskoca otobuste bir tane basi acik kadin yok.. hepsi sikmabas.. iyice arabistana cevirdiniz burayi, mutlu musunuz comarlar ? agliycam cidden bu nedir ya.
motivasyonunuzu sifira indirecek hede.

su an butun otobuste uzayliya benzeyen turbanlilari goruyorum. birlesseler uzay gemisi bile olabilirler o derece.
hayata kusmenizi saglayacak olay.

turbanli denizinde bogulmak uzereyim, yardim edin...
normaldir. hayır kimsiniz nesiniz de tahammül edemiyorsunuz. kadınlarla, örtüleriyle uğraşmak küçük bir insan olduğunuzun emaresi.

taksiye bin arkadaşım yapacak bir şey yok. var bu insanlar ve tahammül ediceksin.
sabah sabah sözlükte din düşmanı geceden kalma ayyaşları görmek kadar iğrenç değil.
Bi kadinsa bundan rahatsiz olan cok uzucu bi durum. Kadinlar ne olursa olsun birlikte kol kola olmali bence.
Bursada her zaman gördüğüm lanet goruntu.
(bkz: fakirlik belirten cümleler)
Hayatta olmak istediğiniz insan bu mu gerçekten? Tahammülsüz, saygısız, özgürlüğe karşı bi insan olmuşsunuz, farkında mısınız?

Tanım: sosyal hayatın getirisi doğal olaydır.
insanları sırf türbanlı diye ayırarak hayata küsen, din düşmanlığı yapan, tahammülsüzlük gösteren yavşaklar ülkeyi terkedebilir. Zira toplum içinde yaşamanın ne demek olduğunu idrak edememiş sığırların benimle aynı oksijeni tüketip hakkım olan oksijen seviyesini düşürmelerini istemiyorum.

gitmiyorsanız insanlık öğrenin. anana, babana da söyle onlarda öğrensinler. insanlık nasıl bir şey diye. bu yaşına kadar öğretemediklerine göre onlarda bilmiyor olabilirler.
sabah sabah otobüste bir sürü kara çarşaflı görmekten daha evladır.

din bağcılar'da yaşanıyor güzelim.
sorsan hümanistim der bi de yazarı beyanatı.
insan olan kadınları eleştirirken annesinden utanır.
insanı mutlu eder. Ülkemde özgürlük var. Evet.
sinir bozucu olay.

gonul ister ki bir suru basi acik, modern kadinla seyahat edelim ama onun yerine turbanlilar ile gidiyorum.

bir koseye pusmus haldeyim, hayata dair umutlarim koreliyor....
Sorudaki meymenetsizliğe bakar mısınız 'türbanlı'.
Biz ona başörtü diyoruz. islam dinin hanımlara özel sembollerinden ve vecîbelerinden birisidir. Otobüs rahibe dolu olsa bu kadar bi taraflarınızı yırtmassınız.. fikir özgürlüğü deyip bir anda hepiniz saygı timsali el pençe divan olur. Buralarda sevişen ve ahlak kurallarımızı hişe sayan, şu bulunduğumuz başlığı açabilme utanmazlığını hayat edinmiş gençler ve bunların şakşakçı teyzelerinden ülkeyi terketmeleri rica olunur.