1. 1.
  Sabahın köründe orasını burasını açmış metrobüse gelmiş utanmaz kızlardır. Son zamanlarda epey arttı bu arsızlar. Utanmasalar sadece iç çamaşırla gelecekler. Ama havalar sıcak ne yapsınlar.
  5 -15 ... zallin kuzeni
 2. 2.
  (bkz: dindar nesil yetişmiş bizim haberimiz yok)

  Bu ülkede dine dayalı bir proje tutturamazlar. 1, 2 hadi 3 yıl herkes çıkarı için gösterişe oynar. Malum partinin tutmayan yeni nesil projesinin göstergesidir.
  -5 ... bay efendi
 3. 3.
  Hayatın renkleri.. Öyle değil mi ama?
  1 -1 ... son picikan
 4. 4.
  bunlar abdest kaçırtır.
  hiç bakmayın bunlardır.
  2 -2 ... ruzhan
 5. 5.
  kimse kimsenin giyiniş tarzından sorumlu değildir. kimse, başka bir kimsenin kıyafeti yüzünden cezalandırılamaz veya herhangi bir sözlü tacize maruz bırakılamaz. bu yüzden rahat bırakın insanları, ne isterlerse onu giysinler. hatta iç çamaşırlarıyla günlük yaşamlarına devam etsinler. bu halde bir insanı görünce sizin ahlakınız veya çocuğunuzun ahlakı bozuluyorsa, bu sizin eğitimsizliğinizden kaynaklanır. burada rahatsız edici bir durum varsa, çıplak giyinen insanlar değil, bunu anlamsızca kendine sorun eden bir insandır.
  2 -1 ... tarator
 6. 6.
  az kaldı 24 hazirandan sonra sizin gibi kadın düşmanı ibnelerin hepsi ifşa edilecek, ya insna olmayı öğreneceksiniz ya da mağaranızdan dışarı çıkmayacaksınız.
  1 -2 ... munir bey