bugün

allahın türk kadınlarını sınama şekillerinden bir tanesidir. tatlış tatlış uyumuşsun, güne umutlarla uyanmışsın her şeyin güzel olacağına inancın tam ve yüzünde gülücükler açıyor. sonra ilk gördüğün şeylerden birisi yamuk yumuk tipsiz sıska yahut yağ tulumu garip bir oluşum olan türk erkeklerini görüyosun. kadere bak. şu an yüzüm asık yollardayım. ıyyyyy.
banyoya gidip aynaya bakmadan, elini yüzünü yıkamadan yola çıkarsan olacağı budur paçoz denilesi önerme.

(bkz: okumadım ve bastım eksiyi)
yazık. dünyanın kahrı bunun omuzlarında.
beni görseymiş iyi olacakmış
ben viking erkeğiyim.
morali düzelirdi,bende sevaba girerdim.
Kronik Depresyon sebebi agahajjah. Allahtan benim gözler hafif bozuk da tam göremiyorum.
o zaman italyada yaşa italyan erkeği gör. bunuda mı ben diyim. sanki kendileri victoria secret mankenide.
Ben bir noktaya dikkat çekmek istiyorum. Yazarımız tatlış tatlış uyuduğundan bahsediyor. affınıza sığınarak kahkahalara boğuldum sabah sabah iyi geldi bu başlık bana dalga geçmiyorum kendisiyle yalnış anlamasın biz o tatlış uyumaları çok gördük. Yatakta amuda kalkmalar, horlamalar, yorganı çekmeler bu mu tatlış tatlış uyumak ? Daha fazla konuşup bayan arkadaşı rencide etmek istemiyorum daha avrupalı kız örneklerini vermedim. Kendinizi kaf dağında görmeyin.
benim gibi hakiki bir türk erkeğini görmek için kaliforniya'dan 'katie'ler, rusya'dan 'natasha'lar, almanya'dan 'natalie'ler, polonya'dan 'sasha'lar geliyor ve senin gibi ezikler yanı başınızdaki hazineyi göremiyorsunuz. çünkü kezbanlık ruhunuza işlemiş, kalitesiz bedeninizdeki egonuz şişmiş.
güncel Önemli Başlıklar