bugün

hiçbir zaman bunu yaşamamış insanların anlamasının zor olduğu durum.yatakta daha çok kalmak, sınıfa geç kalmak, hocadan özür dilemek zorunda kalmak alternatiflerine sahiptir.
En berbat duygulardan birisidir. Sabah sabah her gelene "günaydın" demek ve
-Aaaa sen bütün gece burda mıydın yoksa? ya da
-Ne o sabahın köründe burdasın. Gece rüyanda mı gördün? gibi abuk sabuk sorulara yanıt arama çabasına girmektir.
ya evi okulla göt göte olup çok salak olan bir öğrencinin * ya da evi çok uzakta olup ilk otobüsle mecburen okula akan bahtsız bedevinin * yapabileceği ilginç durum...
okula geç kalma stersini yaşamak istemeyip erkenden yollara koyulan kişidir. devamsızlık hakkını derslere geç kalarak yarımşar yarımşar gün olarak kullanmak yerine derslere zamanında giderek devamsızlık hakkını kullanacağı günü seçme şansına sahiptir.
yıllar ilerledikçe daha da garipsenmektir. *
yeni bir gezegen keşfetmek gibidir. sürekli kalabalık halini gördüğününüz okulu bir anda boş görünce a acayip olursunuz.
muhtemelen istiklal marışı okunurken tuvalette sigara içmenin yollarını düşünen kişidir.
orta okulun ilk gününde ilk ve sonkez o kişi olabilmişliğim oldu. ve lise bitesiye kadar o ğün niye öyle bir hata yaptım diye sordum kendime. o ğün okula beraber gideceğiz diye sözleştiğim arkadaşım okula gelir iken trafik kazasında ölmüştü.
bir mezarın başına geçip keşke okula hiç gitmeseydik fatih demektir benim için okula ilk giden olmak.
sabah yapacağım eylemdir.ilk gidip çayımı alırım kantinden.istiklal marşını okumak için sabırsızlanıyorum.
güncel Önemli Başlıklar