1. 1.
  boşa kürek çeken yazarlardır.
  2 -19 ... peyote
 2. 2.
  yobaz, dogma, örümcekli, jimnastikçi çağdaşlığın karşısında bent kurmuş 3 kuruşluk süprüntülerdir.

  edit; (bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz)*
  1 -20 ... lightsaber
 3. 3.
  "isteyen istedigi sekilde ibadetini yapar ama ben bunlarin goruslerine karsiyim sadece" seklindeki pek tanidik oldugumuz sozun muhatabidir.
  Kardesim yemeyin bizi, sirf namaz kiliyor diye irtica damgasi yiyip hapse atilanlarin oldugu bir ulkenin evlatlariyiz hepimiz. Bu zihniyetin kalintilari da, kasitli olarak yapmasa bile, dinini yasamaya calisanlara her an makarnaci damgasi yapistirmaya hazir. Her dindar makarnaci degil, her makarnaci da dindar degil. Cevrede gordugunuz tiplere bakarak durust insanlara ahkam kesmeyi birakin artik.
  8 -3 ... psydia
 4. 4.
  sabah işe gitmek üzere 05:45 te kalkınca sıkıntısız gerçekleştiren kişidir.
  3 -1 ... saturdaynight
 5. 5.
  Saat 3'te uyuyup beş buçukta namaza kalkmışsa şuan gözleri kıpkırmızı olan yazarlardır. Hepinize dua etmiştir, inançsızların da iyi bir yaşam sürmesi temenni edilmiştir.

  Ama parantez içinde zall hariç.
  6 -1 ... kral taytsiz
 6. 6.
  Tanıştığı hiçbir kızı kaçırmayan piç kadar sebatlı olan bir yazar türüdür.
  1 -1 ... tuttugunu koparan adam
 7. 7.
  ibadetlerinin kabul olmasını temenni ettiğim yazarlardır.
  2 -1 ... iyi bi gobel
 8. 7.
  insanları ya da yazarları ikiye ayıran yazarlardır. zira onlar için yazarlar en başta ikiye ayrılır; sabah namazını kaçıran yazarlar, sabah namazını kaçırmayan yazarlar. eğer bu ihtimali göz ardı edersek bu bir trolün işidir. ha değilse de sabah namazını kaçırmadığını sözlükte vurgulayarak dikkat çekmek isteyen bir şakirtte olabilir. peki bir insan neden kıldığı, kılacağı namazla dikkat çekmek ister? bu konu çok önemli bir kişilik bozukluğuna işaret ediyor aslında. elimizdeki denek eğer bir trollse buda bir kişilik bozukluğudur lakin denek eğlenmek istiyor sözlüğü zaten zikine taktığı yok gibi ruh halinin olduğu tanısında bulunabiliriz. ha elimizdeki denek troll değilse ve ilgiyi din üzerinden dine teşvik edici rolüyle kendi üzerinde toplamaya çalışan biriyse. burada zaman ve mekan uyuşmazlığından bahsedebiliriz. aslında bu tür davraışları oluşturan c18-h28-o2 molekül bileşininden bahsedebiliriz. lakin erken teşhiste bulunmakta fayda görüyorum ve şu tavsiyede bulunuyorum: gönüldensevenler.com a üye ol ve bu konuları orada paylaş. kısa zamanda evlenirsin ve üç çocuğun olur. ve her sabah daha mutlu ve huzurlu uyanırsın namazını da öyle kılarsın. ne işin var burda amk? trollsende daha yaratıcı konular bul?! trollerin efendisinden bu beklenmezdi. smiley ley leylimi ley.
  -3 ... onickihavari
 9. 8.
  helal olsun demek istediğim yazarlardır. her babayiğidin harcı değildir çünkü. o vakitte uykunun derin perdesinde iken sıcak yatağı bırakıp abdest almak yaptığı işteki ciddiyeti gösterir.
  4 ... dexmonster
 10. 9.
  (bkz: ibadetlerin gizlisi makbuldür)
  1 -1 ... meracel bahreyn