bugün

imsak girene kadar sözlükte vakit geçiren yazarlardır.
az da olsa bunu yapan yazarlar vardır.
bu sayının artması temennimizdir.
(bkz: saat 05 00 da açılan musluk)
gün ışığı bekleyen yazarlardır.

(bkz: gecenin sessizliğini delen komşu işemesi/#14912991)
kur`an okuyarak beklemesini önerdiyim yazarlardır.

(bkz: ben yapıyorum sizde yapın)
saatlerin bir ileri bir geri alınmasından dolayı namazı kaçırmamak için ezanı bekleyen yazardır. a*
şu üç gündür sabah namazını değil de sabah ezanını ciddi ciddi bekliyorum sözlük. dinlemeden uyuyamıyorum ya, çok garip.
sabah namazınının üstüne üstüne geldiği, sadece uyumayan yanlış anlaşılan yazarlarda olabilir bunlar.
"kim sabah namazını vaktinde kılarsa allahın garantisi altındadır" hadisindende anlaşılacağı gibi işi bilen yazarlardandır.

not: sabah ezanından rahatsız olan akıl yoksunu ateistlerin eksilemesini bizzat talep ediyorum.
uykuya yenilmeyen yazarlar. allah ın kabul etmesini dilediğim yazarlar. *
helal olsun onlara. allah kabul etsin.
sabah olup uyumadan mesaiye gideceklerin yanında durumları iyi sayılır.
edit:imla
az biraz uyuyup teeccüd namazı ile güne en iyi başlayışı yapan yazardır.
230 civarı yazardır. maşallah.
beklerken sıkıntıdan sözlükte ne kadar saçma başlık varsa okutan durumdur. sahi neden sözlükte bekliyoruz aç bir film izle dimi. ne senle ne sensiz olmuyor be sözlük... ama çocuğum olduğunda sözlük sitelerini yasaklayacağım. evet.
bir yandanda ilahi dinleyen yazarlardır.
son ses ilahi ile komşuları mutlu eder.neşelendirir. vize haftası için sevapları toplar.
yerlerde sürünmeye yer arayan yazarlardır.
Dini bütün ,mutmain yazar arkadaşlardir ama şunu unutmamak lazım ,uyuduktan sonra bir daha kalkıp namaz kılmak daha hayırlıdır..

Kalk namaz uykudan hayırlıdır..
adamdirlar.
Oldukça fazladır. Mümin kardeşlerimin inşallah duaları kabul olur. Evet
Şuan uyanık olan yazarlardan bazılarıdır. Sabah namazı vakti itibariyle en kıymetli namazdır. Zira bu vakitte uyanmak zor bir iştir. Dualar ortak olsun. Namaz Davetine icabet her mümine farzı ayındır. Sabah namazı dünya ve içindekilerden hayırlıdır. Ahh keşke kıymetini bilselerdi.. beylerrr o kadar da zor değil kılmak. Abdesti aldınmı gerisi kolay. Kır şeytanın bacağını. Hadi bakalım biraz gayret edin. Ne diyordu hatırlayalım lütfen; "hadi baba sen yaparsın" inanıyorum siz yaparsınız.
Hadi müminler kaçırmayalım. Vakit geldi. Sünneti de unutmuyoruz tabisi. Evet
Velhasıl ömür geçiyor misafirhane dünya da, üzerimize farz olanı beklemek..

Hayırlı sabahlar temennisiyle, Allah kabul etsin..
Evet, 14 gün önce girmişiz entry.

Demek oluyor ki 14 günü daha geride bıraktık hayat denilen sayfalardan..

Malum imsak yaklaştı uyursak uyanamayız..

O zaman Allah kabul etsin diyerek,

Tüm iyi görünen kötülüklerden ve Şeytanın vesvesesinden sana sığınırız yarabbi..
benim o namazı kılmadan uyku yok bize.