bugün

07:27 gibi tükkanı açarım. Duraktakilere doğuş'un uyan klibindeki gibi hareketler yaparım. Ay güzel birkaç kıs var.

07:430 sularında terzi teyzem geçer, selamm vermeden kessen geçmez.

Bizde böyle.

https://youtu.be/XxPPkc_M-YU
Ve hala uyumamak. Allah belamızı vermiş ya.
Muaf olduğum durumdur. Bu hafta yıllık izindeyim, teşekkürler.
oooffff pufffff yav!
vardiyalı çalışanlar için her zaman dert olmaz. mesela yarın 16:00da mesai başlıyor, kafam rahat.
insanın canını sıkan durum.
iyi para kazanmasam silkseler gitmem. bıktım artık istemediğim bir saatte uyanmaktan...
Haftanın son iş günü nasıl olsa diye düşünerek teselli bulabilirsiniz.
Gitmeyecek olmaktan daha kötü değildir diye düşünüyorum. (bence)
yıl olmuş 2021 hala işe giden olması şaşırtıcı durumdur. gerçekten çok yazık..
Cuma günü olduğundan sıkıntı yaratmaz. Pazartesi olsaydı 4 damarım tıkanmıştı şimdi aq.
Ehehe siz de benim gibi gitmeyin o zaman yatış yapın.
madem sabah işe gideceğim o zaman gecem güzel geçsin diye yaşayıp, her sabah kalktığımda ya bi daha içmiycem diyorum ya da sabah işe gitmeyi kim buldu diye ona küfür ediyorum. her gece mutlu uyuyup, her sabah pişman kalkıyorum...
saate baktıkça beni dehlizlere iten bir durumdur. hoş 10 gibi kalkacak olsam da nefret ediyorum uyumak zorunda olmaktan.
daha kötüsü de var, gece çalışmak milletin na mahrem yerinde pireler Konya'nın kaşık havasını oynarken,sen çalışırsın.
maksat kimseye muhtaç olmadan yaşayıp vade dolunca dünyadan sktir olup gitmek.
Freelancer bir çalışan olarak sabah erken kalkıp işe gitme zorluğunu yıllardır yaşamadım, mutluyum.
görsel
üzücü bir gerçek. hele birde yaptığınız işi sevmiyorsanız...
Ekmeğinde, işinde, gücünde insanlar için normal bir durum. Bir de keşke eve gidip uyusak.
bir de epey promil alkol aldıysan deymeğin keyfime dedirten hede
Tam bir çelişki tam lanet okurken şükretmek beyin yakan hareketler bu saatler.
Her ne kadar büyük bir keyif alsam da is ortamından, hala pazar gününü ptesiyi düşünerek yaşıyor, aksaminda da rahat uyuyamiyorum.

Nasıl bir lanettir bu anlamadım.
‘Muck the system.’
yeni bir haftanın başında olmanın heyecanını duymak herkese nasip olmaz.
sıkıcı haftasonu mal mal oturmaktan daha iyidir.