1. 29.
    Özel sektörde patron olsam bazı günler şirketin girişine sandalye atar kimin suratı asıksa gözünün yaşına bakmadan işten atardım. Kaç milyon suriyeli var aq ille göbek atarak işe gelecek ve daha verimli çalışacak insanlar mutlaka vardır . Siz istiyorsunuz ki akşama kadar gezip tozup yatayım her ay da para versinler. Ne güzel dünyaymış.
    -2 ... midesiz
  2. 28.
    daha kötüsü de var, gece çalışmak milletin na mahrem yerinde pireler Konya'nın kaşık havasını oynarken,sen çalışırsın.
    maksat kimseye muhtaç olmadan yaşayıp vade dolunca dünyadan sktir olup gitmek.
    1 ... usenmez kalem
  3. 27.
    Sevdiğin bir işse de zordur. Arkadaşlar iş sevilmez. Sevilse bile işe mutlu gidilmez. iş ömrü kısaltır, stres yaratır,mutsuz eder. Burada henüz üniversite okuyan gençleri kandırmayalım. Parası olmasa iş, çekilecek dert değil. Allah bütün işlerin belasını versin.
    5 ... ben buraya icimi dokucem
  4. 26.
    Sevmediğin ve çalışmak zorunda olfuğun bir işse zordur. Hayattan bezdirir ya da hayatı sorgulatır.
    1 ... sorunluadam
  5. 25.
    Freelancer bir çalışan olarak sabah erken kalkıp işe gitme zorluğunu yıllardır yaşamadım, mutluyum.
    ... kenantarhan1st
  6. 24.
    sabah işe gidecek olmak
    2 ... karton toplayan cocuk
  7. 23.
    Cidden artık mide bulandırıyor.

Yapacağınız sisteme sokayim. Bir lokma ekmek için insanliktan çıkıyoruz.
    4 ... gazorpazorp
  8. 22.
    üzücü bir gerçek. hele birde yaptığınız işi sevmiyorsanız...
    1 ... cskoitassa
  9. 21.
    Ekmeğinde, işinde, gücünde insanlar için normal bir durum. Bir de keşke eve gidip uyusak.
    3 ... alkolik oldum
  10. 20.
    bir de epey promil alkol aldıysan deymeğin keyfime dedirten hede
    1 ... iciyorum