1. .
  zaman zaman cok sacma salak hatalar yapan, hizli yapalim derken eline yuzune ve hatta gozune bulastiran akp nin gayri resmi yayin organinin web sitesi.

  haber su:

  "" Caner in el konulan mülkün biçilen 20 milyon sterlin değerinin, daha önce en büyük el koyma olayı olarak bilinen, Robert Bonnier e ait Londra nın Holland Park semtindeki 11 milyon sterlinlik evden bir kat yüksek olduğuna işaret edildiği haberde Caner'in mülkü 2007 yılında 16 milyar sterline aldığını ve yenilemek için 6 milyon daha harcadığı bildirildi. ""

  habere gore caner bey, 16 milyar sterline aldigi (yani eski hesapla 40 katrilyon lira) evin degeri bugun 20 milyon sterline dusmus (yani eski hesapla 45 trilyon).

  yani nerden baksan 15 milyar 980 milyon sterlin zararina satmislar evi.

  haberin bir yerinde gecse kizmiycam olur, insanin eli kayar, akli baska yerde kalmistir falan diycem, de haberin heryerinde gecince ve haberin ara basliginda 16 milyar sterline almisti diye yazinca insanin sinirleri hopluyor.
  ... big up yourself
 2. .
  yalakalığa ve yandaşlığa internetten devam edilmesi halidir.
  ... system error
 3. .
  insanı aptal yerine koyan sitedir. şöyle ki;

  (1. sayfadan büyük puntolarla flaş haber)

  --spoiler--
  flaş! işte balistik sonuçları! tatlıses i tarayan kalaşnikof daha önce hangi olayda kullanılmış?
  --spoiler--

  (haberde başka detay olmadığından haber tıklanır ve habere girilir. haber aynen şu şekilde:

  --spoiler--
  sanatçı ibrahim tatlıses'e yönelik saldırının gerçekleştirildiği kalaşnikof marka silahın başka bir olayda kullanılmadığı belirlendi.
  --spoiler--

  evet haber bu. insanı aptal yerine koymak, reyting uğruna okuyucusunu eşşeğin götüne sokmak bu olsa gerektir. başka türlü açıklanamaz. insanları üzüntüye boğan bir olayı kendi ticari amaçları için suistimal eden bir anlayışı yine insanların takdirine bırakıyorum.

  buradan da sabah internet sayfası editörüne en derin selamlarımı iletiyorum. *
  http://www.sabah.com.tr
  ... jigsaw2