bugün

minareyi götünüze de soksanız türkiye'den gitmedikçe o sesi sike sike duyacaksınız ahahaha.
Merak edilen bir şey; rahatsız olan mallar müslüman ülkede neden yaşıyor?

Gevşekliğe bak, gece rahatsız eden onlar diyor, ulan burası türkiye sen yanlış yerdesin.
dağ başında küçük bir kulübede yaşarsanız ezanın sizin gibi gereksizlerin kulağına ulaşmasını engelleyebilirsiniz.
zaten onu duyup dinlemeye layık değilsiniz.
bu durumda, ezanı da sizin gibilerin kulaklarından korumuş oluruz.
Bu millet ezanı yasaklayanları ve türkçe okutanları tarihe, çöplüğe gömdü. Onların dönemi artık kapandı. Onun için ancak kıçınız rahat yerde, sanal ortamlarda bunları söyleyin içinizi rahatlata bilirsiniz.
Yeminle şunu söyleyeyimki imanlı kesim için artık bittiniz.
Birde pkk ya katılın, onlarda namazdan, ezandan sıkayetcıler. Dhkpc ve mlkp bile saflarını komünizm hatrına kürtçüler le bırlestırdiler.
Durum böyle. Artık size çıkış yolu yok. Döneminiz bitti.
kafana sık ya da bu ülkeden defol.
arapseviciler detected. "bizler hanefi mezhebindeniz" dersiniz ama ebu hanife'nin anadilde ibadeti ve ezanı savunduğunu bilmezsiniz. siz sadece sorulunca müslümümanım der ve hiç anlamını merak etmediğiniz sureleri arapça okursunuz onu da düzgün okuyamazsınız. peki kur'an ne der sizin gibiler için? bence gidip bir bakın.
Kulaklıkla Müzik dinlemektir.
Ben hep öyle yapıyorum.
Bitince de müziği kapatıp uyumaya devam ediyorum.
kafayı kesmek. böyle bir düşünce yapısına sahipseniz zaten iyi çalışmıyor demektir.
Ilk önce ezan uyandırsın sonra bide müzigi acalım ki uykunun tam icine edelim. (bkz: fikrin cok güzelmiş güle güle kullan)
Kulağını kes kessin çözüm.
Gebermektir.
müslüman memleketinden siktir olup gitmek.