bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  kişinin mizacına göre değişebilen nedenlerdir.

  sabah sabah fukara kahvaltım için üçgen peynir almaya gittiğim bir süpermarkette çıktı karşıma. sevimli göbeği,akşamdan kalma tavırları , dapdar -kimi düğmeleri açık- gömleğiyle karşımda bir delikanlı belirdi. ne mi alıyordu dersiniz: olta. bildiğin olta alıyordu. 72tl canlıyı çıkardı verdi ama adam,insanlığımdan utandım lan. konuşmalarına istemeyerek kulak misafiri oldum.

  --spoiler--
  zaman öldürcen abi , hayatta napcan zaman öldürcen. her gün her gün diskoya gitmekten sıkıldım be biliyon mu abi??!! yüksek sesli yerlerden, sürekli basla felan, araba sistemleri. arabanda sıkıldım sürekli içinde *. ha geçen gün polis çevirdi el freniyle fena döndüm abi,zor kurtuldum.
  --spoiler--

  ah be koçum,ah be yiğidim.
  kasiyerle oturduk onu dinledik. zaman öldürmek için olta almaya gelmiş.adamın hayatta bir amacı var: zaman öldürmek, zaman öldürmek için alıyormuş. hangimiz kalkar alırız ulan? bir tarzı var adamın. bu yoğun hayat temposu içinde zaman öldürmek için bile zaman ayırabiliyor. sabahın köründe bunun için kalkan insana saygı duyarım ben.
  bir de sivrisinek ısırığını kaşımayan insana saygı duyarım.
  3 ... redjohn
 2. 2.
  amına koduğum işine geç kalmamaktır..

  şu an ofisten girilen bir entry olduğu gerçeği göz önünde bulundurulduğunda, umarım patron nicikimi bir yerlerden bir şekilde öğrenmez..
  5 ... raki var dediler geldik
 3. 3.
  babanın kendi eline boca ettiği limon kolonyasını kendisi işe giderken yalnız kahvaltı etmeyeyim diye masumca uyuyan alp er tunga nın burnuna yapıştırıp ortamda yoğun kolonya kokusuna neden olması.

  nasıl cümle kurdum lan ben?
  1 ... alp er tunga oldi mu
 4. 4.
  annenin bi türlü senin yatmana izin vermeyişi.
  -elektrik süpürgesi
  -çocuk sesi
  -çamaşır makinesi ve daha nicesi sabah erken uyanma nedenlerindendir.
  2 ... telefondaki adam
 5. 5.
  işe eç kalıyor olmak ya da günü mundar etmemek için fazladan uyumama gibi nedenlerdir..
  ... elissa
 6. 6.
  babamın balık tutma sevdası.sabah 5'te kalkıyor-kaldırıyor.işin kötüsü her zaman aynı espri:sana balık vermiyorum balık tutmayı öğretiyorum çakal hadi iyisin ehehe kocaya ihtiyacın yok diyerek inceden zarf atması.
  ... mervet
 7. 7.
  nalet olası çişimin gelmesi. bazen geceden kalmaysam düşecek gibi oluyorum klozetin başinda. düştüm.
  ... iactuallydonotexist
 8. 8.
  gördüğüm rüyadan kaynaklıdır. Aslında dünyanın en güzel rüyasını görmüş olabilirim,hayatımın sonuna kadar o anları asla yaşayamayacak olabilirim. neden uyandım ki...
  2 ... sofaraway
 9. 9.
  Realist olcam uğruna kazanmak için zamanınızı sattığınız şey. Para
  2 ... sithefendisi
 10. 10.
  sorumsuz dusuncesiz komsu. ramazan ramazan sovdurecek kendine.
  1 ... asosyal sosyolog