bugün

Büyük ihtimal kemikleri sızlıyordur. Evet.
görsel
Bu saatte sınavın bana girnesini sağlayan şuursuzdur.
Aslında hayat böyle olmalı:

görsel
Mecburiyetim yok.
Uyuyalı zaten iki üç saat olmuş beni bu saatte uyandıran yavşak bir kudret varsa, işte onu da icat eden şuursuzdur.
“Erken kalkan yol alır” diyen. atalarının lafını bir başlıkla çürütmeye çalışan, sen şuursuz yazara ne demeli.
öğleden sonranın varlığından habersiz olan şuursuzdur.
sabah kalk kahvaltını yap biraz daha yat ne uğraşıyorsun işe gitmek için arkadaş.
her gün 15 dakika aralıksız küfür yer.
Sabahın altı buçuğunda bir çalar saatin sesine uyanıp yataktan fırla, giyin, zorla bir şeyler atıştır, sıç, işe, diş fırçala, saç tara, başka birine büyük paralar kazandırmak ve sana tanınan fırsat için müteşşekkir olmak için berbat bir trafiğin içine dal. Nasıl razı olunur böyle bir yaşama

Charles Bukowski
şu sürekli saatler ile oynayan şuursuzun akrabası olan tiptir. lan sabah oldu mu olmadı mı anlayamıyoruz hala. her yer zifiri karanlık istanbulun göbeğinde aydınlatmalar yetersiz millet göremeyip birbirine çarpıyor yolda yürürken.
ilk çağ da avcılık ve toplayıcılıkla geçinen homosapienlerdir.
Bugün de yeteri kadar küfür yemiştir şükürler olsun. Amın oğludur.
yetinmemiş hemen peşinden işe gitmeyi de icat etmiştir. yakaladığınız yerde yıkın yere 40 sopa vurun..
Tam bir şuursuz kişiliktir. insanlar mutsuz. insanlar makineleşiyor.
Şuursuz,pislik.
bu adam her kimse ahirette yakanıza yapışacak, her sabah dedikodusunu yapıyorsunuz. özellikle 'mecburi istikamet'in hiç kaçarı yok.*
Yaz saati olsa iyi, ama evden her gün karanlıkts çıkıp karanlıkta girmek adama koyar, neyse bugün cuma.
Sabah erken kalkam da kimse yazmadan ben yaziyim başlığı.

T:Çok fena bir iş yapmış şuursuzdur.
En erken kalkanınız ilk taşı atsın şuursuza.
Şuursuz olmasından mütevellit böyle bi gaflete düşmüştür.
Şuuru yerinde olsaydı neden yapsın ki?
O şuursuzu bulup bacağına sıkalım sevgili yazar arkadaşlarım. Hem daha gece, şimdi kim saçla, dişle uğraşıp servise yetişecek.
Bizi güneş bile doğmadan ayağa diken şuursuzdur.
Aha geldi gene. Tamam sensin. En erken kalkan odunu sana versinler.
Erken kalkan değil parası olan daha çabuk yol aliyor artık... teknoloji guncellemesi gerek hayata en kisa zamanda
Umarım hiç bitmeyen bir uykusuzluk hissi ile ölmüştür.

Mezarında ters dön pezevenk.
güncel Önemli Başlıklar