bugün

gece yatmadan önce uzunluğu iyi ayarlanmış bi lastikle bacağa bağlanması veya bantlanmasını tavsiye edebilirim.
yapacak bişey yoktur. kalkmıştır, bir süre etrafa bakınıp partner arayacak bulamayınca eski pörsümüş haline dönecektir. sabırla beklenmeli ve babaannenin ölümü, galatasarayın fenerden 6 yemesi gibi şeyler düşünülüp kafa dağıtılmalıdır.
en tatlı ereksiyon olan sabah ereksiyonunu engellemek yerine bu ereksiyonu havaya dahi olsa kurşun sıkarak bastırmak gerekir.
sahibine hep sen istediğinde mi olacak, kırdım zincirlerimi, tutmayın beni rezalet çıkarırım diyen tenasül uzvunu yatıştırmak için üretilen çözümler bütünüdür.**
ereksiyon boşa gitmesin diye partnerle sevişmektir.
KESMEKTIR. BIR DAHA EREKSIYON PROBLEMI OLMAZ.
(bkz: ereksiyona problem diyen zihniyet)
(bkz: anket açmamak)
ucunu kilot lastiğine sıkıştırıp pijamanın altına gizleyerek kapatabilirsiniz.Burda en önemli uzuv pijamayla gizlemektir,aksi halde ortaya sizin için utanç verici,gören kişi için korku dolu anlar ortaya çıkabilir.Böylece hem daha çabuk ereksiyondan kurtulmuş olur,hemde doya doya sabah çişinizi yapabilirsiniz.
esofmanın lastigine sıkıstırılması en kolay ve yaratıcı cozumdur.
yataktan hemen fırlayıp ev halkı arasına karışmak yerine oda içinde 2-3 tur atarak olayı zamana bırakmak en iyi çözümlerden biridir.
kibariye ve annesi gözönüne getirilir. sorun çözülür... (umarım bu kalıcı sorunlar getirmez.)
(bkz: coşkun sabah)
(bkz: bırak dağınık kalsın)
(bkz: mal beyanında bulunmak)
tuvalete gidilir, rahatlıkla otuzbir çekilir.sorun ortadan uçar**.

tuvaletten sonra gelen edit: farketmez kötüleyin canlarım *
*pijama veya boxer lastiğine sıkıstırılabilir
ama dikkat edin gerinirken t-shirt üste cıkıp malı meydana sermeyin
vazıyete bakılır.umutsuzdur.mekanızmanın durması zor gozukuyordur.pek bellı edılmez.uzerıne yatılır.o sırada ev ahalısı cekırdek yemektedır.o da ne tuvalete gıdılmesı lazımdır.ama vazıyet hala kotudur.eller yavasca esofmanın cebıne koyulur.ve mekanızmaya dogru ıcerden bır sıskınlık yaratılır.ellerım ıcerdede ondan bu sıskınlık denmek ıstenmektedır.bas one egılınır.hıc bırsey yokmus gıbı uzanılınır.cekırdek yıyen babada hafıf bır gulumseme belırır o sırada,utanılır sıkılınır.
1- yüzüstü yatmayın (sürtünme kuvveti = yatak yay katsayısı * şeyin uzunluğu)
2- kendinizi sıkın (biraz yumuşuyor)
tabi bunlar ancak günü kurtarır, sonrasını doktorunuza sorun.
giydiginiz alt esofman bol ise aydemir akbas misali gotunuzu bir miktar disari cikararak yurumek onde olusan cadirin boyutlarini azaltacaktir,bu da boyle bir cozumdur bu soruna.
(bkz: bunu yapan bayan olabilir)
gamsız bir hayat yaşıyorsanız

(bkz: sıkma canını okşa patlıcanını)

he sizi uyandıran anneniz ise
notırdamın kamburu gibi ehh ehh ben bır yuzumu yıkayayım dersınız...
pijamayı düşük bel havasında hafifce indirip, boxerı yukarı doğru çekip, tişör de dışa doğru serbest bırakıp tuvalete gidilir.
bu da olmadıysa ilham irem - konuşamıyorum * * şarkısını mırıldanın.
Ereksiyon etkisini yitirene kadar yataktan "daha uykum açılmadı" yalanıyla kalkmamak ve aklına üzülebileceğin ya da dikkatini dağıtmana yardım edecek konular getirmen.
uyumaya devam etmek.