bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Sabahları her erkeğin yaşadığı sıkıntıdır ereksiyon...sorun olan bu vaziyetteyken kalkıp birilerinin yanından geçme mecburiyetinizin olmasıdır....istemsiz kurduğunuz bu çadırı gizlemek için ne gibi yollara baş vurulur ? işte bu çözümler bunu içeriyor.
    4 ... mosquito
  2. 2.
    Çözüm 1
    elinle bacağını kaşıyormuş gibi yapıp oturmuş gazete okyan babanızın ve ya kahvaltı hazırlayan annenizin yanından kaşına kaşına geçip penisin o muazzam halini kolunuzla saklamaya çalışmak
    2 -1 ... mosquito
  3. 3.
    gece yatmadan önce uzunluğu iyi ayarlanmış bi lastikle bacağa bağlanması veya bantlanmasını tavsiye edebilirim.
    5 -1 ... elendil
  4. 4.
    yapacak bişey yoktur. kalkmıştır, bir süre etrafa bakınıp partner arayacak bulamayınca eski pörsümüş haline dönecektir. sabırla beklenmeli ve babaannenin ölümü, galatasarayın fenerden 6 yemesi gibi şeyler düşünülüp kafa dağıtılmalıdır.
    13 -2 ... komandost
  5. 5.
    seni hemen yataktan kaldırmaya çalışan anneye doğrularak, oturur vaziyette ama yorgan hala üzerinizde, "tamam uyandım ama hava soğuk, biraz daha durayım" dersiniz, binevi uyku mahmurluğu numarasıyla gözlerin açılması için zaman kazanırsınız..
    12 -2 ... delikanlımühendis
  6. 6.
    en tatlı ereksiyon olan sabah ereksiyonunu engellemek yerine bu ereksiyonu havaya dahi olsa kurşun sıkarak bastırmak gerekir.
    4 -1 ... palta
  7. 7.
    sahibine hep sen istediğinde mi olacak, kırdım zincirlerimi, tutmayın beni rezalet çıkarırım diyen tenasül uzvunu yatıştırmak için üretilen çözümler bütünüdür.**
    19 -4 ... cikarinbeniburdan
  8. 8.
    ereksiyon boşa gitmesin diye partnerle sevişmektir.
    2 -4 ... nirvana
  9. 9.
    KESMEKTIR. BIR DAHA EREKSIYON PROBLEMI OLMAZ.
    11 -3 ... karga
  10. 10.
    (bkz: ereksiyona problem diyen zihniyet)
    7 -1 ... indoor rain