1. 1.
  gece yatmadan önce uzunluğu iyi ayarlanmış bi lastikle bacağa bağlanması veya bantlanmasını tavsiye edebilirim.
  5 -1 ... elendil
 2. 2.
  yapacak bişey yoktur. kalkmıştır, bir süre etrafa bakınıp partner arayacak bulamayınca eski pörsümüş haline dönecektir. sabırla beklenmeli ve babaannenin ölümü, galatasarayın fenerden 6 yemesi gibi şeyler düşünülüp kafa dağıtılmalıdır.
  13 -2 ... komandost
 3. 3.
  seni hemen yataktan kaldırmaya çalışan anneye doğrularak, oturur vaziyette ama yorgan hala üzerinizde, "tamam uyandım ama hava soğuk, biraz daha durayım" dersiniz, binevi uyku mahmurluğu numarasıyla gözlerin açılması için zaman kazanırsınız..
  12 -2 ... delikanlımühendis
 4. 4.
  en tatlı ereksiyon olan sabah ereksiyonunu engellemek yerine bu ereksiyonu havaya dahi olsa kurşun sıkarak bastırmak gerekir.
  4 -1 ... palta
 5. 5.
  sahibine hep sen istediğinde mi olacak, kırdım zincirlerimi, tutmayın beni rezalet çıkarırım diyen tenasül uzvunu yatıştırmak için üretilen çözümler bütünüdür.**
  19 -4 ... cikarinbeniburdan
 6. 6.
  ereksiyon boşa gitmesin diye partnerle sevişmektir.
  2 -4 ... nirvana
 7. 7.
  KESMEKTIR. BIR DAHA EREKSIYON PROBLEMI OLMAZ.
  11 -3 ... karga
 8. 8.
  (bkz: ereksiyona problem diyen zihniyet)
  7 -1 ... indoor rain
 9. 9.
  (bkz: anket açmamak)
  13 -6 ... redwinemania
 10. 10.
  ucunu kilot lastiğine sıkıştırıp pijamanın altına gizleyerek kapatabilirsiniz.Burda en önemli uzuv pijamayla gizlemektir,aksi halde ortaya sizin için utanç verici,gören kişi için korku dolu anlar ortaya çıkabilir.Böylece hem daha çabuk ereksiyondan kurtulmuş olur,hemde doya doya sabah çişinizi yapabilirsiniz.
  3 -1 ... katzie