bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  çıkarken eve dönüp bir kat daha giymeye sebep olur. gün boyu o bir kat sıkarda sıkar.
  1 ... tiyansan
 2. 2.
  balkona çıkıp kahvenin içildiği anda iliklerinize kadar titremenize sebep olur. ama ankara'da ne de güzel olur! bir de dolmuşların ilk seferleri, sokak lambalarının söndürüldüğü anın beklentisi, baharsa bahçeden gelen hanımeli kokusu .. günün ardına merak.
  1 ... kendimipostakutususaniyorum
 3. 3.
  hiç bir şeyle kıyaslanmayacak günün en soğuk zamanı.
  ... liyenda
 4. 4.
  Birkaç ay öncesinde neredeyse tenimin acısından ağlamama sebebiyet vermiş ayazdır. Resmen bir yandan canım fakültemin ders programına hallenerek ısınmaya çalışıp, adrenalin salınımının yüzümü korumadığı neticesinde de yollarda ağlaya ağlaya söylenmeme yol açmıştır. Hadi benim botlarım vardı paltom vardı... Peki ya o tinerci cılız çocuk? Çıplak ayaklarıyla gözleri yuvalarından fırlamış şuurunu yarı yarıya yitirmiş, sağlığı seksen yaşındaki bi insandan daha fazla yıpranmış o çocuğun yaşı sekiz bile değil. Peki o ultra konforlu makam arabasındaki sıcak koltuğuna kurulmuş akşama meclis menüsünde hangi ziyafeti çekeceğini düşleyen göbekli ve pişkin adam hangimizi temsil ediyor? içi o arabaya binmeyi, o arabayı hizmet olarak kabul etmeyi nasıl kaldırıyor? Temsili resim olarak bile uygun değil lan!

  işte sabah ayazı benim için böyle bi ayrımdır. Doğa optimum koşullardan her sapışında bana sınıf ayrımını hatırlatır, hayatın güzelliğini değil.
  ... stalin diyen balalayka
 5. 5.
  Ankara'da denk gelmenizi tavsiye etmediğim hava durumudur. insanı canından bezdirir, eğitimden soğutur. Otobüs duraklarında sıkça karşılaşacağınız kulak uyuşmasını önleyebilmek için polar kulaklık veya "kulaklık benim tarzım değil" diyorsanız kulaklarınızı kapatabilecek bir bere kullanmadan evden çıkmayınız. Gün içerisinde sık sık ama az miktarda besin tüketin.
  ... medeniittifuck
 6. 6.
  Adamın götünü kesen acayip olaydır.
  ... oytunkaran