bugün

asosyal insandır.
yalnız kalmak istemeyen kimsesizliği zorlayan insandır ya da kendini sözlüğe vermiştir dışardaki dünyanın sakıncalarla dolu olduğunu görüp.
çalışıyorsa kul hakkına giren insandır. sözlük takip etsin diye para veriliyorsa o ayrı tabi.*
Zaman kaybı yaşayan insandır.
bahsedilen kişi aynı zamanda yazar ise, sözlükte takıldığı süre boyunca kendisini bir şeyler yazmaya şartlamış ve bunun sonucunda içi boş, manasız entry kasarak sahalarda yerini almıştır. teşekkürler superman.
Boş vaktini bu şekilde değerlendirmeyi tercih eden insandır. Dalga geçmeyin başınıza gelir a nokta q.
sabah şirkette 8:30 da çayımı yudumlayıp kahvaltımı yaparken sözlükte takılmak gibi bir durum değildir.
okulun son serbest dolaşırken aklıma gelen ilk site uludağ sözlük.
sabah 8 de takılanlar genelde işlidir.

gece sözlükte olanlar işsizdir.

plakete gerek yok, çiçekleri evime gönderin.
Sabah işe gelmeden yolda açıyorum işsizlik ne kelime, çalışıyorum ve telefon elimde önüme gelene
mavi boncuklu artı oy dağıtıyorum...!
"ben sözlüğüme aşığım a dostlar!"
çok üzücü bir durumdur.. üzüldüm şu an bildiğin..
Sabahın köründe iş için şehirdışına giderken yolda olmak gibi degildir.
işsizlik değil bir aktivitedir.
asosyal yalnız tipsiz şekilsiz insandır. hepinizden tiksiniyorum. evet.
sözlük ehli.
Sabahın köründe yazar gündüz bakarsın yazar, akşam yazar gece yazar. Canım gözüm sen hiç uyumaz mısın fampir misin ya. Onlar bile gündüz uyuyo.
Sabah işe geç gitsem niye geç geldin diyen yok. Dilediğim saatte yatıp, kalkabiliyorum. Hayat benim değil mi sanane kardeşim işine baksana sen.. *
içimizi döküyoruz işte. bırakın bunu yapalım, buna karışmayın.
Sıkıntı basıyor.

12 den sonra daha da artıyor.

Alışkanlık bağımlılık yaptı.

Yerime 2 gün geç.
banane lan takılırım sözlükte
saat kaç olmuş bakmam ki
mesai başlamışta ne olmuş ki

gecenin sessizliği yankılanır kafamda
sanki her şey çok güzel insan yokken etrafta