bugün

burada dikkat edilmesi gereken husus; bu kişi kesinlikle eşofman giymez. ona göre giydiği şey, her daim eşortman'dır.
özellikle gri ve bedene oturan bir eşofman, ayrıca üzerinde de beli açık bir tişört ile harikulade bir görüntü sağlayan insandır.
tabii bayan ve güzel olması birincil gerekliliktir. *
uyuşuk ve emekli ruhlu insandır...
veya sahiden emeklidir...
rahatını, sikini daşşagını yaymasını seven bünyelerin yaptıgı eylemdir. pekte rahattır yapan yapsındır.
daima bol giymeyi rahatlık bilen, orasını burasını açan beli düşük pantolonlardan nefret eden, daracık bi bdody giyip çekiştirmeyi sevmeyen insandır... tikky olmakla alakası yoktur çoğu zaman... pijamaının içine tişört sokuyor üstüne sivit giyerek bunu örtüyor ve rahata ediyorsa tamamdır o insan için...
(bkz: kaan tangöze)

edit : bunun neresini kötüledin lan? Adamı tanımadığın nasıl belli..Devam et anacım..
kesinlikle rahatına duşkundur. kot pantalon giymeyi sevmez, giydigide gorulmustur ama. eh pazardan aldıgı eşofman la da dışarı cıkmaz herhalde.**

edit: aşırı kilolu falan değilim.*
bi de aşırı kilolu olup üstüne başına kot body yakıştıramayan, dar bişey giyse sosis gibi olan insan modeli de sabah akşam eşofman giyebilir. örnekleri boldur. soranlara, "böyle rahat kardeş, ne giycem dar kotu" der ama o daracık levis'lara içi gider.
rahatına düşkün insandır.süperdir harikadır.
(bkz: koca popo)
üzerine benzin dökülüp sportif bir biçimde yakılası insan ziyanıdır...bir 'ben rahatlığı seviyorum kardeşim, kimse bana karışamaz' der gibi dik dik yürüyüşleride vardır ki bunların işte o zaman akan sular durur..bu insan ziyanı kişisi o anda bir araba dolusu odunla dövülür..
bedene yapışık sırt çantası , bol ve götünden düşen muhtemelen de gri renkli eşformanı ile sokakta yürürken karşınıza çıkınca ''aha bu ondan lan!'' diyebileceğiniz tipi tiptir kendisi. belki de beden eğitimi spor yüksek okulu'nda falan okumaktadır da bize ne? ya pantolon satılan yerleri bilmemektedir , ya da bilmezden gelmektedir garibim. eşofmanları çeşit çeşittir. çiçekli ,böcüklü , boklu püsürlü... saymakla bitmez. bi de bunların yeni versiyonları çıktı. büyük alışveriş merkezlerini mekan tutar oldu bu üçüncü türden mahlukat'ı şerifler. kirli sakalı , damla ray ban gözlüğü ve gri eşofmanı ile insanı kendine aşık eden tip bu. ben görüyorum carrefour'da , ulan erkek başıma benim bile gözüm düşüyor adama! yok böyle bir yakışıklılık... vallaha yok! *
beden öğretmenleri. aynı eşofman 7 gün 24 saat giyilir sadece resmi bayramlarda çıkarılır.
(bkz: ronald koch)
(bkz: abdullah öcalan) *
ingiliz gencligi.evet bu adamlar gotunden esofmani onlarin diliyle track suit leri cikarmazlar,ha zenciler daha bi fanatiktir bu esofmanda adamlar nerdeyse mezara bile esofmanla girecek tobe tobe.
beden eğitimi öğretmenleri ve sporcular.
rahatı seven dersane, eş, dost, bayram ziyareti hatta ve hatta ablasının nişanında bile eşofmanı tercih eden er kişidir.
(bkz: ben)
iki guruba ayrılır. çöp dökmeye çıkarken eşortmanını çıkaranlar ve çıkarmayanlar.
kendisi ev sahibimdir 35 yaşında ve 8 çocuk sahibi olup hayat boyu hiç çalışmamış baba parasıyla yaşamış canlı türüdür . (bkz: acı gerçek)
(bkz: ben)
rahatına düşkün insan, çevresi ne demiş ne etmiş aldırmayan insan.
evcimen bir insandır. evde durmayı sever.
Kilolu kimselerin cogunun dahil oldugu grup ...
Dun markete girerken kasiyer kizin direk sike konstantre olmasi garip kacti bana. Bi de sosis aldim tam resmi tamamladim yani. esofmanla acaba teshircilik mi yapiyorum diye dusundurdu beni bu kasiyer kiz. Demek ki esofmani giyip kizlari tahrik etmek boyle oluyor. Amac o olmasada..
güncel Önemli Başlıklar