bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    tadından yenmeyecek sevgilidir. siz de uyanır onu gıdıklarsınız, sonra da ona sarılır, yatağın sıcağına dolanır uyumaya devam edersiniz.
    1 ... 2_sleepy
  2. 2.
    sabahın korunde uyandırma amaclı ayak tabanınızı cakmakla yakan ev arkdasından daha insaflı sevgili cesididir.
    5 ... melankolik
  3. 3.
    sabahın köründe soğuk suyla uynadıran sevgiliden daha iyi bir sevgilidir. kavgaya gerek yoktur. aynı eylemi öç almak için karşı tarafada yapılırsa durum eşitlenir ve mutlu son olur.
    1 ... armyy
  4. 4.
    uyku sersemliğiyle çifte atılabilecek sevgilidir.
    3 ... depression
  5. 5.
    bildiğin gerizekalı. bu gibileri sallandıracaksın taksim meydanında bak bakal...

bu gibi sevgililerin bulunduğu bir mecra var mıdır benim merak ettiğim o. varsa üç beş tane eve alıp eğitmek, gittikleri yanlış yoldan döndürmek istiyorum.
    3 ... kaptan arka kapi
  6. 6.
    kaşınmaktadır efenim. vakit sabah zaten. erkek errekte olmuş durumda. yapma işte bunları.
    ... rakimalboga
  7. 7.
    elin tersini yemek suretiyle sinek gibi duvara yapıştırılması muhtemel sevgilidir. işte bunlar da cins cins ne yaparsın...
    ... portakalda vitamin
  8. 8.
    amacından şaşmış ve başka işlere gark olmuş sevgilidir. nerede olduğunun farkına varması gerekir.
    ... carmadon
  9. 9.
    (bkz: gıdıklama ama ya)
    http://tr.truveo.com/G%C4...Cyorum-Ama-/id/1033106126
    1 ... siniir
  10. 10.
    (bkz: benim altı yasımdan beri sevgilim var ulan)
    ... coutcin
kapat