Advertisement

 1. 1.
  tadından yenmeyecek sevgilidir. siz de uyanır onu gıdıklarsınız, sonra da ona sarılır, yatağın sıcağına dolanır uyumaya devam edersiniz.
  1 ... 2_sleepy
 2. 2.
  sabahın korunde uyandırma amaclı ayak tabanınızı cakmakla yakan ev arkdasından daha insaflı sevgili cesididir.
  5 ... melankolik
 3. 3.
  sabahın köründe soğuk suyla uynadıran sevgiliden daha iyi bir sevgilidir. kavgaya gerek yoktur. aynı eylemi öç almak için karşı tarafada yapılırsa durum eşitlenir ve mutlu son olur.
  1 ... armyy
 4. 4.
  bildiğin gerizekalı. bu gibileri sallandıracaksın taksim meydanında bak bakal...

  bu gibi sevgililerin bulunduğu bir mecra var mıdır benim merak ettiğim o. varsa üç beş tane eve alıp eğitmek, gittikleri yanlış yoldan döndürmek istiyorum.
  3 ... kaptan arka kapi
 5. 5.
  kaşınmaktadır efenim. vakit sabah zaten. erkek errekte olmuş durumda. yapma işte bunları.
  ... rakimalboga
 6. 6.
  elin tersini yemek suretiyle sinek gibi duvara yapıştırılması muhtemel sevgilidir. işte bunlar da cins cins ne yaparsın...
  ... portakalda vitamin
 7. 7.
  amacından şaşmış ve başka işlere gark olmuş sevgilidir. nerede olduğunun farkına varması gerekir.
  ... carmadon
 8. 8.
  (bkz: gıdıklama ama ya)
  http://tr.truveo.com/G%C4...Cyorum-Ama-/id/1033106126
  1 ... siniir
 9. 9.
  (bkz: benim altı yasımdan beri sevgilim var ulan)
  ... coutcin
 10. 10.
  "romantik, muzur, sevgi dolu insandır; her eve lazımdır"

  diyeceğimi sandıysan yanıldın dostum, çok yanıldın adamım.
  bildiğin dayaklık kişidir bu tip sevgili.

  aşk filmlerinin kafamıza sokutuğu saçmalıklardan biri olan "sevgililer birbirini gıdıklarken çok mutlu olur ve sonucunda sevişir" yanılgısının sonucu ilk cümle doğru gibi geliyor kulağa. oysa ben şimdiye kadar ayağı gıdıklanan bi insanın "ahahhaayt harikasıni çok eğleniyorum" dediğini duymadım; aksine bırakma ve durma emirleri sıralanıyordu.
  bunun dışında sabah öpülerek/sarılınarak/sevişerek uyandırılmak güzeldir tamam da, gıdıklama nerden çıktı lan dallama sevgili? zaten uyanmak yeterince sinir bozucu bi eylemken, insanların çoğu sabahları agresif olurken.. bi dahaki sefere kafaya su dökerek falan uyandırırsan daha şahane olur diyorum, böyle sabah sabah, ıslak ıslak sevişme başlatıcı eylem haline gelir belki ne dersin?

  bu entry vesilesiyle olası gıdıklayıcı sevgiliye de mesaj vereyim bari : bana bak, daha önce ayağımı gıdıklayan birinin burnunu sert bir topuk darbesiyle çatlatmışlığım var, fight clubvari ilişki kuralım dersen buyur gel. su dökme konusunda ise, o sürahiyi/bardağı kafanda kırarım haberin olsun!
  1 ... pisikedi