1. ?.
  saatin 06:06 olduğunu görüp de saçma sapan dilek tutma moduna girmekle aynı kıvamdadır. uyku tutmayınca olur böyle saçmalıklar.
  3 -1 ... kirkugur
 2. ?.
  altmış dakikayı geçmemesi gereken eylemdir.sabahın altısında biraz depresif mental yapıya sahip oluyorsunuz.haliyle hayattaki amacını falan sorguluyorsun yakıyorsun bir sigara,bir sonuca varamıyorsun bir sigara daha yakıyorsun 60 dakikan doluyor düşünmeyi bırakıyorsun.henüz süreyi optimum şekilde kullanamadım deneylerim sürecek.
  ... magara herifi
 3. 1.
  - riza lan uyudun mu?
  + yok yaa uyku tutmadi
  - olm dusunuyorumda hayat ne garip lan, hani uyuyunca insan yari olu oluyor diyorlar, hakikaten dogru galiba, onca saat hicbiseyden habersiz nasil geciyor di mi vakit? sonra uyaniyorsun, sevdigin yaninda falan... off ulan off olmadi soyle sabah kalkinca opulecek bi yanagimiz, catlamis dudagimiz oglum opulmemekten... olum olum derler riza, herkes tektir dimi olurken, bi sen varsindir hani, azrailin gelir, seni almadan gitmez hani... korkuyor lan dimi insan oyle dusununce, oysa var miydi korkunun ecele faydasi? bak bugun alt komsuylada kavga ettim bosu bosuna, kalkinca hatirlatda bi gonlunu alayim, yazik cok yardim etti ilk tasindigimizda... corba yapmis getirmisti hatirliyor musun? acili acili ne icmistik salonda, o siralar salonda daha hali bile yoktu yere gazete serip icmistik... simdi baksana birde evin haline, bos kalsa daha iyimis olm, evi bok goturuyo lan... sen naaptin kiz isini? kizgin mi hala sana... bi kiymetini bilemedi su kizin yaa... hayvansin riza... ahaha... laaan... rizaaa.... uyudun mu olm?
  + horrr horrrr
  2 ... 3virgul14
 4. 2.
  farkına bile varmadan dün akşamdan kalan düşünceleri ertesi günün sabahına taşıdığını görmek. Uykusuz olduğunu farketmeden hemde.
  1 ... asfodeles
 5. 3.
  Afyonu patlamamış insan doğal olarak değişik bir yakaza durumundadır. Hızlı düşünmeye başlamak bilgisayarın ısınma süresi gibidir. Sabahın altısında plan yapmak kolaydır.
  1 ... hurrem
 6. 4.
  benim her sabah 10 dakika kanepede yarı büklüm oturarak yaptığım eylemdir. insanın karar verme aşamasında sabahları böyle düşünmesi sonucu doğru kararlar almasına yardımcı olabiliyor.
  1 ... aksef
 7. 5.
  yapıştıysa insanın bünyesine uykusuzluk denen o illet, düşünmek için ha sabahın 6 sı ha akşamın 4 ü hiç farketmez.hepsi birbirinin aynıdır o dakkadan sonra saatlerin..zira vücut unutmuştur uyumayı, beyinse hiç durmadan çalışır..hırpalayıcı bir durumdur, yakınen bilirim.
  1 ... amphitrite
 8. 6.
  erkenden kalkılıp okula ya da işe gidiliyorsa, büyük ihtimal yolda, kişinin aklından "ahh sıcacık yatağımda olaydım şimdi. hiç kalkmayaydım o yataktan" tarzında düşüncelerin geçmesi durumudur.
  ... lonely 00