1. 1.
    genel bağlamda bakıldığında, çözülmesi güç olan amaçtır. ikamet ettiğim yerin birinde var böyle orta yaşlı bir adam. ve de her sabah 6 gibi, havanın durumu ne olursa olsun, mütemadiyen köpek gezdiriyor. o saatlerde camdan dışarıyı izlerken, bir iki defa şans eseri rastladım kendisine, sonrasında seyreden günlerde dikkatimi çekti, meğer her sabah gezdiriyormuş köpeğini. bana tuhaf geldi şahsen, lan ben o saatte uyuyor olup da susuzluktan uyansam, kendimi su içmeye gerek olmadığına ikna edip üşengeçlikten tekrar uyumaya çalışırım. düşün ki, bu dayı o saatte yağmurluk giymiş, bir de eline dal parçası almış, nereden bulmuşsa köpek gezdiriyor. belki bu adamın durumunda anormal görülecek bir şey yoktur da ben abartıyorumdur, onu bilemem. benim düşüncem; belki yalnızdır, belki kimi kimsesi, evladı yoktur, ya da köpeğine yıllardır aşırı bağlanmıştır, ne bileyim.. tam çözemedim.
    ... jarrus
  2. 2.
    köpeğin evine işememesi-sıçmamasıdır. 7'de işe gidecek olan adamdır.
    1 ... the adamin biri
  3. 3.
    Genelde 7 de ise gidecek olan insanlar o saatte köpek gezdirir.
    1 ... katilyuzlumasum
  4. 4.
    Bir zamanlar benim yaptığım eylem. Köpeğinin mutluluğunu düşünen merhametli hayvanseverdir.
    2 ... robothan
  5. 5.
    Olum köpek eve sıçmasın diye o saatde çıkarıyo yani amcayada yazık onu da anlamak lazım bide elinde poşetiyle bok toplayan taytlı teyzeler var şükredin halinize.
    ... dlrvrlk