bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    genel bağlamda bakıldığında, çözülmesi güç olan amaçtır. ikamet ettiğim yerin birinde var böyle orta yaşlı bir adam. ve de her sabah 6 gibi, havanın durumu ne olursa olsun, mütemadiyen köpek gezdiriyor. o saatlerde camdan dışarıyı izlerken, bir iki defa şans eseri rastladım kendisine, sonrasında seyreden günlerde dikkatimi çekti, meğer her sabah gezdiriyormuş köpeğini. bana tuhaf geldi şahsen, lan ben o saatte uyuyor olup da susuzluktan uyansam, kendimi su içmeye gerek olmadığına ikna edip üşengeçlikten tekrar uyumaya çalışırım. düşün ki, bu dayı o saatte yağmurluk giymiş, bir de eline dal parçası almış, nereden bulmuşsa köpek gezdiriyor. belki bu adamın durumunda anormal görülecek bir şey yoktur da ben abartıyorumdur, onu bilemem. benim düşüncem; belki yalnızdır, belki kimi kimsesi, evladı yoktur, ya da köpeğine yıllardır aşırı bağlanmıştır, ne bileyim.. tam çözemedim.
    ... jarrus
  2. 2.
    köpeğin evine işememesi-sıçmamasıdır. 7'de işe gidecek olan adamdır.
    1 ... the adamin biri
  3. 3.
    Genelde 7 de ise gidecek olan insanlar o saatte köpek gezdirir.
    1 ... katilyuzlumasum
  4. 4.
    Bir zamanlar benim yaptığım eylem. Köpeğinin mutluluğunu düşünen merhametli hayvanseverdir.
    2 ... robothan
  5. 5.
    Olum köpek eve sıçmasın diye o saatde çıkarıyo yani amcayada yazık onu da anlamak lazım bide elinde poşetiyle bok toplayan taytlı teyzeler var şükredin halinize.
    ... dlrvrlk
kapat