1. 1.
    ikili öğretim uygulanan okullarda sabahçı ve öğlenci olmanın karşılaştırmasıdır.
    ikisinin de avantajları ve dezavantajları vardır.

-öğlenci olursanız sabah çok erkenden kalkmanız gerekmez.
    -sabahçı olursanız çok erken kalkmanız gerekir.

-sabahçı olursanız insanların henüz aktif olmadığı saatlerde öğrenim gördüğünüz için daha çok boş zamanınız kalır, sabah erken kalksanız da günün kalanını istediğiniz gibi geçirebilirsiniz.
    -öğlenci olursanız tam tersi olarak insanların aktif olduğu saatlerde öğrenim gördüğünüz için günün büyük kısmı boşa gider, daha az boş zamanınız kalır. sabah uyusanız, daha geç kalksanız bile öğlenciyken okul dışı boş zamanınız sadece akşam saatlerindedir. oysa sabahçı olunca genellikle insanların uyuduğu saatte ders gördüğünüz için daha çok boş zamanınız kalır.

gibi ikisinin de avantaj ve dezavantajları vardır.
    -4 ... merveyitavla11
  2. 2.
    Ortaokul kompozisyon konusu top 3 konudan biri.
    ilk sırada daima "şehirde yaşam ile kırsalda yaşamı kıyaslayınız konulu kompozisyon" vardır.
    4 ... luzumsuzbiliyorum
  3. 3.
    sabahçı olmak iyidir. hem erken uyanmaya alışırsın hem erken bittiği için eğlenmeye daha çok zamanın kalır.
    2 ... yoksul genc
  4. 4.
    biri karanlıkta uyanıp aydınlıkta evine döner.
    biri aydınlıkta uyanıp karanlıkta evine döner.
    3 ... baltaic
  5. 5.
    Hadibunları anladık , tam gün onu napcaz?
    -1 ... rapunzel bir orospudur
  6. 6.
    allaha şükür eğitim hayatımda hiçbir zaman sabahçı/öğlenci olmadım.
    normal zamanda başlayıp normal zamanda biten tek gruplu eğitim en iyisi.
    2 ... nardaninciler
  7. 7.
    Normal zamanlama daha iyidir bence ama daha önce hiç sabahçı ya da öğlenci olmadım .
    1 ... kullanici adim ne olsun
  8. 8.
    16 yıllık eğitim hayatımda hiç öğlenci olmadım. Üniversitede bile sabahın köründe olurdu derslerim.
    Bundandır uykuya düşkünlüğüm.....
    2 ... tursusu kurulmus kiz