bugün

habertürk kanalında gece 23:30 sularında başlayan saba tümerin değişik dallardan insanları çağırarak ayaküstü röportajvari sohbetler yaptığı program. saba hanım arada sıçsada program gecenin o saatinde izlenebilir en iyi seçenek olabiliyor.
dün gece eski bir erkek mankenin konuk olduğu program. amcam zamanında o kadar içtik sıçtık hiç değilse şimdi biraz dua falan ediyimde öbür tarafta fazla kavrulmıyım tadında konuşan bi adamdı.
bahsedilen eski manken yaşar alptekin olup hidayete erdim huzuru buldum temalı sohbeti inandırıcı gelmemiştir.en azından bana inandırıcı gelmedi.
bir garip program ve sunucusu ikilisi arasında dolanıp duran bişey...

dün akşamki konuk eski manken yaşar alptekin'di.

adam vakti zamanında bir çok şey yaptım ama geçmişimden pişman değilim zira benim bu günleri görmemi sağlayan geçmişimdir temalı bir konuşma yaptıktan sonra saba hanımın ısrarlı "hiç pişman olduğun bir şey yok mu?" soruları baya sıkıcıydı.

hac dönüşünde televizyon ekranlarına ve gazetelerin baş sayfasına konuk olan yaşar bey, gazetecileri kendinin davet etmediğini, reklama ihtiyacının olmadığını, aksine böyle bir reklam anlayışının kendisine daha önce de olduğu gibi iş kaybettireceğini filan anlattı.

yaşar bey namaza başladığından beri ne bir dizi teklifi, ne bir film teklifi ne de adam gibi bir firmadan katalog çekimi teklifi almış. eskiden iş verenler de namaz kılıyor diye iş vermemeye başlamışlar.

program boyunca saba hanım yaşar beye aralıksız gıcık sorular sordu, ben bile ekran başında sinirlenir gibi oldum bir ara bananeyse. ama yaşar bey öyle mazlum biri olmuş ki ve sorduğu gıcık sorulara öyle yanıtlar verdiki inanın ilk gördüğüm yerde tebrik edeceğim kendisini.

programın sonlarına doğru yaşar bey'den gerekli malzemeyi alamayan saba hanım yaşar bey'in kızı ayris'i çağırdı. ayris baştan çekingen davransa da sonrasında babası hakkında söyledikleri yaşar bey'in anlattıklarını ve söylediklerini tasdikler nitelikteydi.

yaşar bey 4 yaşından beri kızına kendi bakıyormuş. son 5 yılını anlatırken şöyle diyor;

"her sabah, sabah namazından sonra biraz kitap okuyorum. bu kitap genelde kur'an-ı kerim olsa da bazen başka şeyler de oluyor. sonra akşamdan kızımla konuşmamızı hatırlayıp akşam ne istediyse kahvaltıda onu hazırlıyorum. kahvaltısını yapıyor ve okuluna yolluyorum. okul haricinde de bir sürü yere gezmeye gidiyoruz beraber. hiç görmediği yerlere ilk ben götürüyorum ki, sonrasında ben ölünce buralara gelirse "buraya ilk babamla gelmiştim" desin diye"...

not: yaşar bey takdirimi kazanmıştır.
ha ha ha haaaaaaa diye kahkahalarla yürüyen program.
bu kadar şımaracak ne yapıyor ki diye düşündürten durum.
bu kadının farklı bir başarısı var da ben mi duymadım.
saba tümer'in duru güzelliği, gülüşü ve ilginç soruları için izlenmesi gereken program.

(bkz: saba tümer in gülüşü)
saba tümer'in kahkahalarının her daim mahvettiği program.
saba tümer'in kahkalarıyla şenlenen, konuk bulmakta sıkıntı yaşamadıklarını düşündüğüm program.
mehmet aslan, vural çelik ve tuba ünsal'ın konuk olduğu bu geceki bölümüyle en yarıcı bölümlerinden birine imza atan programdır.

(bkz: tuba ünsal ın dili)
(bkz: mehmet aslan ın gözleri)
kaliteli içeriği, konukları, sohbetleri ve saba tümer in gülüsüyle bezenmis güzel bir programdır.
an itibari ile bu geceki konuğu; fadik sevin atasoy dur.
saba tümer le bu gece programı bu gece yayınlanmıyor farkındaysanız. bundan sonra her gece başka bir evden yayınlanacak. bu gece bende.
an itibari ile eski futbolcuların***** anıları ile yaran programdır. engelli insanlarımıza yardım amacıyla böyle bir konsept düşünülmüştür bu gece için.
yardım amaçlı yapılmak istenen program amacına ulaşamamıştır.
ilk izlediğimde aga bu kadın niye mal mal gülüyo lan dediğim programdır.meğerse kadının yaradılışı oymuş ve program onun gülmesi üzerine yürümekteymiş.*
kahkahalarıyla insanda dert tasa bırakmayan kadının sunduğu, habertürk te yayınlanan program.
dün hüseyin'in ilk kez dokuz eylül öğrencileri tarafından görüldüğü program.
sürekli ''kuantum ve din'' ''kuantum ve kuran'' ''ufolar ve din'' konularında uzmanlaşmış kişileri konuk eden programdır.böyle yaparak her şeyi din ile yorumlayan zeki türk halkının reytinglerini toplamaya çalışmaktadırlar.
kahkahası ile depremde uyanmayan birini uyandırmayı bile başaran bayanın programıdır.
an itibariyle ibrahim tatlısesi konuk eden program.
her an bi aksilik yaşanabilecek program.elektirik kesintisi
internetin gitmesi...
Sürekli etrafa gülücükler saçan sarışın bayan. Bunlar gülücükte değil kahkaha bombardımanı şeklindedir. bazen farkında olmadan sizde bakmışsınız ki gülüyorsunuz. Ha birde bu kadın Hüseyin adlı birisiyle sürekli diyolog halindedir. programı doğal kılmakla birlikte bu kadarda konuğunu takmayan bir sunucu görmedim ya hu dememek için zor tutarsınız kendinizi. (bkz: Yazarken sıkıldım ya hu)
dün akşam yavuz seçkin ve aydın'ın * katıldığı program. * *
bu gece zuhal topal'ın konuk olduğu program. çok eğlenceli geçmiştir. zuhal topal'ın esprileri olsun, yine zuhal topal'ın programından görüntüler olsun yarmış geçirmiştir.
güncel Önemli Başlıklar