bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  türkiyenin en doğusunda askerlik yapmaktır asker olduğun dönemde devrelerini şehit vermektir askerliğin bitmesine yakın sevgilinin cenazesine gidememektir, tamam dedikten sonra babanın cenazesini kaldırmaktır.
  beyaz bir sayfa açtıktan sonra onlarca kadın içerisinden şizotipal kişilik bozukluğu yaşayan bir kadına aşık olmaktır ve evleneceğin kadından vazgeçmektir, tamam artık ben piç oldum dediğin zamanda yine onlarca kadın içerisinden borderline bir hatun ile aşkın içine düşmek ve aniden biten bir aşkın nedenlerini araştırmaktır.
  15 senelik karaktersiz olduğu çok sonradan anlaşılan bir dostu kökten dincilerin asimilasyonu ile kaybetmektir ve kaybedilen dostu bir daha hatırlamamaktır.
  sabırlı olmak allaha isyan değildir, sabırlı olmak zor iştir.
  3 ... refleks
 2. 2.
  zamanla öğrenir kişi insanlarla birarada yaşaya yaşaya...
  tahammül ve susma barındırır içinde çokça.
  ... nickimsist
 3. 3.
  sabrın sonu selamettir. bir yere kadar sabır edilir
  ... ralph
 4. 4.
  sabırlı olmak çok zor bir olaydır bir insanın çelik gibi sinirleri olması gerekir. ülkemizde sabırsız davranan insanların çoğu trafikte bulunuyor. aceleye getirerek bir çok kazaya davetiye çıkarıyorlar. trafikte evine çabuk gitmek için sabırsız davranan kişiler yüzünden insanlar birbirleriyle kavga ediyor. sabır denilen olay bir insanı tüm kötülüklerden kaza ve belalardan korur. sabırsız davranan kişiler genelde başları beladan kurtulmaz. gideceğin yere beş dakika sonra gidersin acele etmeye gerek yoktur. eskilerin deyimiyle sabır acıdır meyvesi tatlıdır.
  2 ... dedektif