1. 1.
  ilk uygulamalarını çin'de müşahede edeceğimizi, yumuşatılmış versiyonlarını da batı'da görmeye başlayacağımızı düşünüyorum.
  2 ... ozgur demirtas in robotu
 2. 2.
  Çözüm değildir maalesef. Anlamsız olan başarısız bir girişim olacaktır. Alternatif olarak itlaf edilmeliler. Özellikle malum partili olanlar.
  ... turk mucizesi cumhuriyet
 3. 3.
  Kesinlikle mantıklı ve bir an evvel uygulanması gerekendir.

  Toplum olarak diken üstünde oturmaktan kurtuluruz, bir nebze de olsa.

  Adam nerdedir, ne halt etmektedir, hangi cehennemde yaşamaktadır takip edilir.
  Fena mı olur?
  5 ... zeytinyagli dolma kalem
 4. 4.
  Doğduğu an herkese takılsın amk. Suçla, kara işle uğraşmayan adam zaten dert etmez yerim biliniyor mu, takip ediliyor muyum diye falan. Dert edenin illaki vardır bir bokluğu.
  2 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 5. 5.
  Olması gereken budur ama bizim çok sevgili etik şeylerimiz izin vermez. Hele bir tecavüze uğrayın, hele bir katledilin o zaman bakılır bir ara. psikopati akla gelebilecek en tehlikeli şeylerden biridir demek istiyorum ama gerçek bir psikopat, akla bile gelmeyen şeyleri kolaylıkla başınıza getirir. birine kızınca psikopat mısın? Diye soruyorsunuz ya bir anda, ya da şaka yollu birine psikopat diyorsunuz ya. Hah işte gerçekte nasıl bir kabus olduğunu bilseniz birine söylemeden önce 45 bin kere düşünürsünüz. Toplumun %4’ünde görülen ve iyileşmesi imkansız olan bu hastalığa dair bildikleriniz, yalnızca %1 oranında görülen şizofreninin çok çok altında emin olun.
  3 ... serrano