bugün

dünyanın şerefsizlik kategorisinde en önde gidenidir efendim bu. bildiğiniz dörttür dört vur bir göttür. siz saatlerce ayça ile beraber kardan adamı yapmak için uğraşmış ve aynı zamanda sinema teklifini yapmak için ortam hazırlamışsınızdır. fakat o kıskançlığı yüzünden güzelim kardan adamı yıkmak için, ''ehehe bu ne lan böyle bokum gibi'' diyerek yanınıza yaklaşıp, sümüğünü çeke çeke yıkıp kaçmıştır.**
call of duty veya counter strike'ın başından yeni kalkmış olması muhtemeldir. veya der untergang gibi bir film izleyip etkilenmiştir.

başka açıklaması yoktur. düşman saflarına "hiyoea!" diyerek atılmayı kendine görev edinmiş ibnedir. hatta aa bu benim landır. yıktığı kardan adamın üzerine, kendi ülkesini inşa edecektir.
aynı noktaya kendisi dikilesi piçtir. lan allahsız hiç mi acımadın. ellerimle büyüttüm beledim adam eyledim.
(bkz: kardan adama sorulacak tek soru)
(bkz: o an neler hissettiniz)
(bkz: içimin yağları eridi)
saatlerini kardan adam yapmak için heba eden üstüne bir de tir tir titreyen hayal aleminde yüzen zavallıyı kendine getiren şahsiyettir, kutlanır...*
buna çare olarak kardan adamın yanına bir not iliştirilebilir:
"bunu bozan buna benzer inşallah."
*
götünü açıp arta kalan kömürlerle kaş göz çizilmeli, uygun noktasına da arta kalan havuç sokulmalıdır.
(bkz: kardan adami bozan cocuklar)
Sümüklü burnuyla mal mal kahkahalar atan piçtir.
Seni annene şikayet etmez miyim lan ben.
Kardan arabanın ön kaputunda belini büküp, tokatladığım sonra sertçe kafasını vurup, arabanın ön kaputunu göçürüp, onu gömdüğümü hatırlıyorum. Ne yaptığına gelince arabanın dikiz aynasını beyzzzbol powerrr diye vurup, havaya uçurdu aynanın camını çatlattı diye onu şanzımanın olduğu yere gömdüm, bir hafta zatürre olmuştu. Elime sağlıktı.
illa çocuk olmasına gerek yoktur. arabayla sokaktan geçerken nerede kardan adam görsem inip "ahaha ahahahaha" şeklind kahkahalarla onu değersiz bir yığına dönüştürür ve dudaklarını büken kardanadam sahiplerinin bakışları eşliğinde tekrar arabama binip aynı kahkahalarla gözden kaybolurum.
veledin burnuna havuç sokup kardan adam yapılmalı,

hareket ederse elektrik verilmelidir.
kara yatırıp hunharca üzerine işenmesi gereken piçtir.
güncel Önemli Başlıklar