1. 1.
  Merak edilendir.

  Çevrenizde, iş hayatınızda görürsünüz, adam açar telefonu abartısız saatlerce konuşur, bazen gecenin 2 sinde 3 ünde şahit olursunuz bu duruma..

  Işte bu anlarda ben hep karşıdaki kişiyi merak ederim. Yani kendisine telefon edildiginde saatlerce konuşabilecek zamanı mekanı olan kişi kimdir. Hep müsait midir bu kişi?

  Ayrıca aradığınızda size sorgusuz sualsiz saatlerini ayirabilen biri olması da herhalde negzel bi şeydir.

  Olmadı ki hiç böyle işsiz güçsüz kankamız, sevgilimiz.
  1 ... mazlumu getirin bana
 2. 2.
  saatlerce telefonda konuşan diğer kişinin konuştuğu kişidir.
  2 ... crystal planet
 3. 3.
  saatlerce konuşulacak kişidir.
  ... thelma
 4. 4.
  genellikle gece saatlerinde konuşmayı tercih eden kişidir. bu kişi çok sevilen bir dost ya da sevgili olabilir. çok iyi anlaştıkları için hiç konu sıkıntısını çekmezler ve genelde "nereden geldik biz buraya?" sorusunu sorarlar.
  1 ... tam35izmir
 5. 5.
  avea'nın operatörüdür. Ne kadar lirası kaldığını dinliyordur. Sonra 8'e basıp tekrar dinliyordur.
  ... 3 tam 1 robot
 6. 6.
  muhabbetine doyamayan kişidir, sesinde huzur bulan kişidir, belki aşık olduğu kişidir, sesini hep duymak istediği kişidir.
  1 ... coolego
 7. 7.
  bazen hiç kimsedir. hele ki telefon çalarsa rezilliğin tanımıdır. *
  3 ... bysulo
 8. 8.
  kesinlikle yeni yeni konuşmaya görüşmeye başlamışlardır. başlarda 5saat telefon görüşmesiyle başlar sonra yavaş yavaş düşer bu süre. bir gün bakarsınız ki 10 dakika konuştuğunuza sevinir olmuşsunuz. dakikası bitince sizinle konuşmak için can atan hemen yeni bir paket yapan adam gitmiş yerine dakika hesabı yapan bu kadar konuşursak biter diyen biri gelmiş. cepteyseniz artık ilgiye ihtiyacınız yoktur. konuşmak anlamlı değildir çok. bahane de hazırdır: o zaman birbirimizi tanımıyorduk tanımaya çalışıyorduk. adı üstünde bahane...
  1 ... lan demek cok gunah ki
 9. 9.
  sevgilisi değilse bi problem vardır. çünkü bir tek sevgiliye doyum olmaz.
  ... bir beneklim dunyaya bedel
 10. 10.
  muhtemelen sizin telefonda saatlerce konuşan kişinin konuştuğu kişiyi merak ettiğiniz gibi onun etrafında da saatlerce kiminle konuştuğunu merak eden birileri vardır.
  ... latte addict