bugün

insanın beynini eriten içini boşaltan insan. baş ağrısı sebebi. boşboğaz, çenebaz.
bir süre sonra telefonu kulaktan uzakta tutmaya neden olan insan.
Belli bir dakıkadan sonra ne duydugunu ve ne dedığini bilmeyen insan.Zaten az olan beyin hücrelerini kemiren insan.
sabit ücretli, faturalı hattı olan insandır, 10 saat konuşsa 600 dk edeceğinden içi hala rahattır.
çağrı merkezinde çalışıyor olabilir.
sağlığından bir haber olan kimseler. herşeyin azı karar.
geçen sene geceleri platonik olarak sevdiğim kızla yaptığım eylemdir. bir ara gece 2 3 sularında başlayıp sabah ezanını duymuştum. ertesi gün kız yine yüz vermiyordu, çok koyuyor lan adama.

- ha evet biraz mallık varmış bende
telefonda hayat dersi vermeye çalışan insan, insanı usandıran hayattan soğutan insan karşısındakinin kendisini dinlemediğinin farkında olmayan kişi.
dert anlatan ya da dinleyen insandır.
bir de size aratır, giren faturayı düşünmekten anlattığını da dinleyemezsiniz. aah ah...
biyolojik yapısında araştırma yapılması gereken insan. özenmiyorum, ama bir çekememezlik var o insanlara karşı. nerden buluyorlarsa telefonda o kadar konuşacak şeyi?
beyin hücreleri ölmüş ve stoktan kullanan insandır.
yazıktır. çok mu zenginiz de gsm operatörlerini zengin edeceğiz kendimize onulmaz yaralar açıyoruz?
conf'tur o conf.*
(bkz: timeshare)
takıntılıdır.ben günde altı saat konuşmadan uyuyamayan sevgililer tanıyorum.
yurtta sevgilisi olan tiplerdir.
gecenin köründe bağıra çağıra kavga etmiyorlar mı bir de şeytan diyor al o telefonu...
sessiz sessiz konuşsa tamam.hiç umrunda değil toplu yaşammış, saygıymış... ilişkisinin ayrıntılarını aleme duyurur. sığır sanıyor ki hava atıyor. lakin nasıl basitleştiğinin farkında değil.
baş ağrısıyla başlayıp sürekli tekrarladığı taktirde beyin ve sinirsel sorunlar yaşayacak olan insandır. tecrübeyle sabittir.
radyasyondan gidici olma ihtimali yüksek olan insan.
Çağrı merkezinde çalışıyor olabilir.
olay arkadaş ortamında geçiyorsa acil durumlar dışında -gerçi acil durumlar o kadar uzatılmaz- saygısızlığın allahıdır.
yeni bir sevgili yapmış olabilir.
kız arkadaşınla konuşuyorsan eğer, konuşma ne kadar uzarsa konuşmanın sonunda kavga etme ihtimali fazla olmaktadır. eğer tartışma başlamışsa o konuşma hiç ama hiç bitmeyecek gibi gelir ve o stres ile yakılan sigaraların ardı arkası kesilmez. sonuç olarak erkek kaybeder. telefon kapatılır ve yaklaşık 20 dk sonra arar...

-'alo aşkım özür dilerim' ile başlayan konuşma yine saatlerce sürebilmektedir kısır döngü yada iki ucu boklu değnek.
kulağına beynine yazıktır.
(bkz: beyin tumoru)
kanı kaynayan genç erkeklerin ve kadınların, sevgilileri ya da flörtleriyle genellikle geceleri sohbet etme isteklerinden doğan saatlerce süren çoğu saçma konuşmalardan kaynaklanır..
Baş ağrısıdır. O telefonu yavaşça yere bırakın genşler. Size yazık..