bugün

merhaba. evet o pek sevmediğiniz adam benim. size geçenlerde yaşadığım bir olayı anlatayım.

cafede en arka masada oturuyorum ve o sırada yalnız başına oturan güzel bir kız görüyorum. biraz bekliyorum, çünkü hemen yan tarafındaki erkeğin bu kıza kaçamak bakışlar attığını görüyor ve kızın ona karşı olan tepkilerini ölçüyorum falan filan. nasıl desem, hani çocuk kalkıp gitse kız "okey" diyecek o derece bir durum var yani. bu çocuk ise saatlerce öyle uzun uzun bakıp gitmiyor. sonrasında ben de "al işte, ezik, dur şunu bir de ben ezeyim" diyerek yerimden kalkıp kızın masasına emin adımlarla yürüyorum. hiçbir şey demeden karşısındaki sandalyeyi çekip cool bir tavırla oturuyorum ve gerisi bende saklı özel sözcüklerimi ve hareketlerimi devreye sokuyorum.

sonuç? kız benimle birlikte masadan kalkıyor. ezik erkek ise şahsıma nefret dolu bakışlar atmaktan öteye gidemiyor. zira biliyor ki o an doğanın kanunu işliyor ve hepimiz bunun farkındayız.

bu da böyle bir anımdı işte sözlük. bak yine bıyık altından bir tebessüm yapasım geldi istemsizce.
görsel
görsel
Hakkı vardır. Saatlerce bakışıp bir bok yapmıyorsan, atamayana atarlar kuralı devreye girer. Hayat çok hızlı akıyor beyler, yavaş hareket etmeye, kararsız kalmaya gelmez.
güncel Önemli Başlıklar