bugün

Etrafa hava atan maldır. Evet.
özür dilerim, ben kimseyi rencide etmek, çok affedersiniz kalbini kırmak istemem ama affınıza binaen söylüyorum;

ılıktır.

edit: heh basın basın. sikin o eksi butonunu. millet sağa sola ılık yazınca ooo zorba yazınca auuww. k-ı-r-ı-l-d-ı-m.
Ibnedir, kendimden biliyorum.
(bkz: dağılabiliriz)
saat insanı vezir de eder, rezil de. kadını erkeği yok bunun aslında ama madem başlık erkeklerden bahsediyor, öyleyse buyrun;

büyük boyutlarda, mat renkli bir saat son derece karizmatik durabilirken; altın sarısı devasa bir saat aynı oranda iticidir.
bir de renk uyumu var tabi. her kıyafete aynı saati takıyorsa, örneğin lacivert bir takım giyerken siyah bir saat takıyorsa o da hoş görünmeyecektir.
Zaten aksesuar konusunda çok seçenekleri yoktur olan az seçeneklerden biridir saat takmak niye takmasın ki..?? Ayrıca seçimleri kişiliği hakkında sağlam ipuçları verir. ...
Belki cep telefonundan daha az para vermiştir ama bir erkeğin kolunu hafif silkeledikten sonra bakıp saati söylemesiyle cep telefonundan bakıp söylemesi kesinlikle aynı şey değildir.

Kalite kişinin bilinçli/ bilinçsiz davranışlarının duruşunun ayrıntılarıdır.
siz bakmayın burada "hava atmak" diyen beygirlere. tek hücreli organizmaların yapacağı yorum ve gözlem ancak bu kadar basit ve aciz oluyor. saat takın dostlarım. saat, tahmininizden çok daha öte bir aksesuar.

(#36028498)
Zekası yoktur. Gerizekalı olmasa saatin kaç olduğunu kafadan bilir. Evet.
vurgun 71 senide anlıyoruz yazar kerdeşim.
Karizmatik görünen erkektir.
Hastasiyiz.
görsel
zengin ve s..ci erkektir.
Zekasında problem olan kişidir. Adam dediğin saate telefondan bakar. Evet.
sürekli kolumdaki saate bakıyorum. telefondaki saate bakmıyorum. zekâ düşüklüğüne sahibim evet. yeni farkettim. çok boktan birisiyim. ezik insanım. en yakın köprü nerede?
Zekası zayıftır. Telefon varken saate ihtiyaç yoktur. Evet.
çekicidir. kadranı büyük, şık bir saat. evet.
Adamlığından şüphe edilen erkektir. Evet.
Adam değildir. Erkek adam saat kullanmaz. Cep telefonundan bakar. Evet.
Çok aşırı net söylüyorum, gerizekalı biridir. Evet.
Telefon sanki saat göstermiyormuş gibi.
Gösteriş meraklısı bunlar.
kim ne derse desin 1-0 önde olan erkektir. :)
Kol saati sadece saati öğrenmek için değil aynı zamanda bir aksesuardır ve artık aksesuar amacıyla takılıyor ve gayette iyi duruyor.

Zekayı insanın taktığı aksesuara göre değerlendirmek ataların işidir.
(bkz: Cahile söz anlatmak,deveye hendek atlatmaktan güçtür)
elleri de güzelse çok konuşmasın foto atsın.
O saat rolex se var ya bütün herkesin dikkatini çeker. Çakma değilse o saatler 2 binden başlıyor.
saat bir erkeğin en orjinal aksesuarıdır bana göre. ancak ben hala buna itina ile karşı çıkıp takamıyorum. sevemedim bir türlü.