1. 60.
    Geçen hafta Kayseri'ye gittiğimde gördüm. istanbul'da var olduklarını biliyordum da Kayseri'de ne işiniz var arkadaş. Yobaz yapar Kayseri'nin adamı sizi, tayyipçi olursunuz *
    1 ... mediterranean seali
  2. 61.
    Hep Zenciler mi saat satar yoksa saat satanlar hep Zenciler midir diye içinden çıkamadığım durumdur.
    Bir gün Bir zenci de başka bişey satsın veya bir gün de bir Japon saat satsın. Neden bu ikili bozulmuyor.
    ... kangurubu
  3. 62.
    paris´te "porte de clignancourt"ta gece açılan tezgahlarda saat satanların da hepsi zencidir. iyi de saatler satarlar.
    ... paganviodio
  4. 63.
    (bkz: abi yirmi lira)
    ... laktozsuz sutlu latte
  5. 64.
    bir tanesi ile diyaloğum şöyle gelişti.

maltepe merkez de nişanlımla eşya bakıyoruz. mahallenin muhtarları kahvesi vardır bilen bilir, orada oturduk ve buz gibi iki tane limonata söyledik. neyi nasıl yapacağız derken bir tane saat satan siyahi bir arkadaş geldi 25-30 yaşlarında türkçesi gayet yerinde.

-abi merhaba, saat satıyorum ister misin
    -kaç para diye (sıf ayıp olmasın diye sordum)
    -10-15-20 lira abi.
    -20 tl lik güzelmiş ama hemen bozulur bu ya
    -abi ben bir kere gördüm tam 1 sene çalıştı bu. kolumdaki.
    -bir yıldır çalışan bu mu
    -onu attım, bu 3 aydır çalışıyor.

ya şu samimiyete bakar mısınız ? adam sırtında ve elinde tezgahla sıcağın altında yürüyerek dürüstçe satış yapıyor. bizim milletin satış elemanları da ayak üstü sikiyorlar bin bir türlü yalanla.
    37 -1 ... congolos
  6. 65.
    ülkeden def edilmesi gereken güruh. çoluğumuzla çocuğumuzla sokaklarda rahat rahat yürüyemez hale geldik...
    2 -6 ... hosaf ul emin
  7. 66.
    Ekmeğinde olan insanlar kimseye zararları yok diğer azınlıklara örnek olması lazım. Böyle olsunlar gelsinler bin yıl yaşasınlar.
    1 ... balikesirli
  8. 67.
    satan loves us all
    ... naprawmnie
  9. 69.
    Tarihin karanlık dehlizlerinde kaybolmuş kimlikler.
    2 ... pazar pazar
  10. 69.
    Bugün otelde kampa gelmiş biri safe şifresini unutmuş açtım aramızdaki dialog..

_ şifren kaç

+ 5454

_ neden 5454

+ ben sakaryalıyım abii..

Şeklinde olmuştur..

Toprağım benim..

Ey amerıga al suriyelileri ver zencileri...
    13 ... gezdimgordumyenildim