bugün

şu an bulunanlar ilk kuşak ve "aman göze batmayayım. yoksa nasıl geldiysem aynı şekilde ilk uçağa bindirirler deporte ederler" derdi içinde.

burda doğacak ikinci-üçüncü-... kuşaklar (vatandaş yapılmasalar dahi) hiç de öyle uysal kedi gibi davranmayacak. bunlar zenci de abd'ye kanada'ya yaka silktirenler ne?
görsel
görsel
Genelde Senegal lidirler. Daha kimseye zararlarıin dokunduğu görülmemiştir. Suriyeliler gitsin amk.senegalliler kalsın.
Boş vakitlerinde satıyorlar. Sair vakitlerde para karşılığı am göt sikiyorlar. Jigolo piyasasının enleri. Saat satışı perdeleme gölgeleme.
Namusuyla para kazanan insandır. Kimsenin hakkına girmeden Namusuyla para kazanıp da vergisini verdikten sonra, hangi ırktan olduğu önemli değildir.
kendilerine 'neden tercihleriniz saat?' diye sorduran zencilerdir aynı zamanda.
Beyefendi, temiz insanlardır.allah yardımcıları olsun.
helalinden ekmek parası kazanmaya çalışan zenci kardeşlerimizdir.

toptancılarda sık sık görüyorum. ben dükkanım için nasıl malzeme alıyorsam onlarda cüzdan, kemer, saat alıp satıyorlar. yeterki çalışmak isteyin.
okumak için türkiyeye gelmiş afrikalılardır.
bizim mahallede bundan bir tane var. herifin gözler masmavi yanlış anlamasın da acayip değişik duruyor.
nazar boncuklu ebony.
gece de bir ayrı güzel..
Çoğu Dürüst ve efendi adamlar. Bir yanlışlarını görmedim.
Suriyelilerden Daha Zararsızlar En Azından Adamlar Ekmeğinin Peşinde.
adamlar nerede kalıyor ne yiyor bilmiyorum. sabah saat satıyorlar akşam yoklar. ama şunu biliyorum : gerçekten çok saygılılar. doğru düzgün giyinip sokağa çıkıp işlerini yapıyorlar. şu ana kadar kimseye herhangi bir rahatsızlık verdiklerini görmedim.
Alsancak kibris sehitlerinde rastladigim ve muhabbet ettigim insanlardir.
Amk "tr de ki zenciler amerika ghettoların zencileri değil afrika zencileri kenya zencileri nijerya zencileri." Denmiş. Yarabbim kafayı yiyeceğim. Bir insan ancak bu kadar salak olabilir.
Tanım: Zenciler Antartikalıdır.
burada çalışıp afrika'da villa alarak emekli olan iki yüzlü zencilerdir. sözde ailesine yardım ediyor. bu kadar rahatlık bizde yok. evet.
Surilerden bin kat daha iyiler. Efendi insanlar.
pek sempatiktirler.
Bizim halısaha kadromuzda barındırdığımız gönlü güzel kardeşimizdir. ismi Mehmet. Sabahları dönercide çalışır, akşamları saat satar. Üstelik üniversite okumaya çalışır.

Suriyelilerle bu saat satan zencileri karşılaştıranları da bir kaç saniye düşünmeye davet ediyorum.
5milyon tane bu insanlardan olsun o zaman görüyüm ben götünüzü.
Edit1: suriyelilerle kıyaslamayın vs vs gibi tatava yapılmış. Aq ne mal gerizekalı insanlarsıniz. 5 milyon zenci olsun sagda solda mahallelerde zenci birlikleri görün zenci yerlesimleri görmeye başlayin o zaman ananizin aminizi gorürsunuz dedim. Aynen hacim 5 milyon gelcek hepsi saat satacak. Hic suc islemeyecekler. Efend efendi takilacaklar degil mi. Gayet de suriyelilerle karsilastirmalik bi durumdayiz
terli- tertipli saygılı insan. hiç kendilerini dağıtmadan misafirliklerini sürdürüyorlar. suriyelileri gördükten sonra sarılıp tebrik edesim geldi. siz hep burada kalın güzel insanlar.

görsel
(bkz: irem dericinin yeni sevgilisi)
(bkz: çaylak olduğum için uzatmak zorundayım)
çok delikanlı insanlardır.
Senegalli müslümanlardır. Ezan okununca camiye giderler.
yav kötü zihniyetli biri değilim ama bizim semttekini her gördüğümde yanında böyle iri kıyım bi türk kızı oluyor. yani mahabbet ediyorlar. hep aynı kız değil ha. deniişik denişik. insan acaba demeden edemiyor.
kimselere zararı olmayan kişilerdir. iyi güzel saat satıyorlar.
güncel Önemli Başlıklar