1. 1.
    (bkz: burkuk yelkovan)

maarrem incedir tabi ki. yoğun seçim çalışmaları, oruç ibadeti, yaşının verdiği dalgınlık ile vuku bulduğunu düşünüyorum ben.

yoksa hacı maarrem nasıl olur da cuma namazının saatini bilmez. gerçi her ihtimali göz önünde bulundurmak gerek , saat bozuk olabilir.

yada kuşluk namazı kılıyor da olabilir. sonuçta hacı adam.
    saat 10 30 da cuma namazı kılan cb adayı
    3 -5 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  2. 2.
    ilericilik bu değil.
    1 -1 ... munzevi bir fikir iscisi
  3. 3.
    Yalnız saat 10:30 değil, 5:50.

Çünkü bildiginiz üzere, saatlerde yelkovan oku akrepten daha büyük ve kalın olur. Dikkat edecek olursanız da 10’un üzerindeki ok, 6’dakinden daha iricedir.

Ayrıca saat 10:30’ken yelkovan o durumdaysa da akrebin yeri o şekilde değildir. Yarım saat dediğimize göre 10 ile 11 arasında olması gerekir. Yalnız ne hikmetse tam 10’un üzerindedir.
    Lakin, ek olarak 5:50’de olması gereken şekilde, akrep saat 6’ya oldukça yaklaşmış vaziyette konumlanmıştır.

Yani, işkembe-i kübradan sallamadan önce biraz b12 falan yutun. Belki iq sıkıntınıza iyi gelir.

Edit: yani saat bozuktur.
    3 -1 ... odysseus
  4. 4.
    adama namaz kılıyi namaz.

şaka bir yana da iyice sapıttı bunlar. liderleri ayrı, yandaşları ayrı. üstteki fotonun teravih namazında çekildiğini iddia ediyorlar.

şu linke bir göz atın derim ben. üstteki kare burada cumhuriyet gazetesi tarafından "ince köy camisinde cuma namazı kıldı" şeklinde servis edilmiş.

yani teravih namazı değil.

http://www.cumhuriyet.com..._koy_camisinde_kildi.html
    1 -2 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  5. 6.
    Analog saati okuyamamak, öğrenme bozukluğu yaşayan insanlarda çok sık görülen bir durum.

Alemin akıllısını kendisi sananların iddiası. Reklam için yapılıyor olsa bile şu ibadet, sizin farkedeceğiniz bir şeyi koskaca seçim kampanyası yapan ekip farketmeyecek mi? Saat bozuktur.
    1 ... ngark
  6. 7.
    ikindi namazıdır. cuma namazında bu kadar az kişi olamaz.
    ... teflon