1. 453.
  eğer akp seçmenine kendini iyi anlatabilirse akp 'nin sonu iktidardan düşmekten dahada beter olacaktır.
  ince ve ekibinin çabası ile chp yüzde otuzlara (%30) dayanmış halde ( bilhassa baykal ve birde kemal k.'ye rağmen ) iyi parti ise yüzde yirmiyi (%20) geçti geçecek (henüz 18-19) ...
  hdp için ise baraj sorun olmaktan çıktı . ( bu halde bile muhalefet 65 bandına dayandı gibi. )

  ve saadet partisi % 5-7 bandını zorladığı anda anketlerde tabi, akp ve yöneticileri iş yapamaz hale gelecek. bir tek %,0,5 bandında olduğu söylenen ama ancak 120 bin oy alacak vatan partisi var ki o bile akp için önemli. perinçek'in ikinci turda direk erdoğan'ı desteklemesi bile söz konusu.

  biraz abartılı yazmışsın diyen olacaktır evet haklıda olabilirler ama saadet akp seçmenini ikna ederse akp oyları yüzde 35'i geçemeyecektir.

  oldu ya akp seçimi kazandı ( imkan dahilinde değil ama) hangi kadro ile yönetecek ,kürtajcı süleyman'ın seçtiği mebuslarla mı ?

  yani akp'nin ülkeyi yönetecek insanı bile kalmadı. ha ithal edebilirler o başka..
  4 ... baris hemen simdi
 2. 454.
  kendi tabanını partisinde tutmayı başarabilmek şöyle dursun karşıdan oy çalabilir mi diye düşünülen partidir.

  zahahahahaha olum parti birbirine girmiş adamların tüm sanal mecralarında inanılmaz bir baskı varken bir de adamların başı dogru düzgün miting yapmayıp tırsarken bu neyin sorgusu suali.

  ya chp ile ittifak yapmış sıradan bir parti ne alabilir ki saadet ondan fazlasını almış.

  akp'de adam kalmamış demiş adam yaa, hangi kadro yönetecek demiş zauhahhahaah adamlar birbirine giriyor adaylık için, tatlıses ve tanju çolak gibi adamlar parçalanıyor her seçim dönemi için ki aday gösterilsinlar.

  yahu maçanız yiyorsa algı operasyonuna o kadar meraklıysanız açık çagrı eger bu parti geçen seçim aldıgı oyu atıyorum işte yüzde 3 aldıysa yüzde 1 artırıp yüzde 4 yaparsa benden 200 lira bir kişiye 3 farklı kişi de girebilir iddiaya maks sınırım üçtür.

  hadi lan yiyorsa ne kadar ciddi ve inançlısınız görelim.

  bakın yüzde 1 artırsın diyorum yüzde 1 o halde 200 lira ateşliyecem kyapsın görelim.

  mesaj falan da atılmasın yazın buraya görelim ben like geçip bırakacagım iddiaya girmiş bulanacagız.
  -1 ... zargna
 3. 455.
  Anladığım kadarıyla akp barajı geçemiyor.
  ... tatardoktor
 4. 456.
  Genel başkan harici bir tane bile üyesi ne görünen ne konuşan partidir. Havalarına bakınca Sanırsın iktidar ortağı. Seçim gelse de boy ölçülerine bir baksak. Kk. Den daha çok görünür gb. Olan parti.
  (bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
  ... sunday sunday