bugün

bir bunak feveranıdır. gerçek müslüman insanları böyle yaftalamaz. tiyatro kokuyor !
Bir çomar feryadidir. Senaryodur.
erbakan hoca diğer taraftan bu amca gibilere giydiriyor olabilir...

https://www.youtube.com/watch?v=8YGC_ud_tME
Vay a haber vay. Demek amca saadet partili olup başka partilerle işbirliği yapmaya karşı gelebiliyor, saadet yanlış yapıyor demeye getiriyorsunuz öyle mi? Ulan gerizekalılar o zaman ne demeye akp ile işbirliği yapan mhp' yi eleştiren, olmaz böyle şey diyen ülkücüleri de ekranlarınıza çıkarsanıza madem o kadar demokratsınız? Velhasıl para karşılığı bi güzel öttürmüşler sakallıyı.
hayatta oksijen israfı yapan amcadır.
Kafasına sıçtığım amcacığım.... Camiye imam seçmiyorsun.... Devlete yönetici seçiyorsun...
dede temel karamollaoğlu'nun saadet partisine vermiş veriştirmiş, o da onun görüşleri...
mına kodum solcuları çıldırmış. vay anasını arkadaş madımak katili dedikleri adamı nasıl da koruyorlar. sizin ben cibilliyetinizi...

bu ak parti olarak doğru yolda olduğumuzu gösterir. adamları itin götüne sokuyoruz farkında değiller.

durmak yok yola devam.

emrinizdeyiz sayın baş komutanımız.
resmi gazeteye inanmayan tayfadan bu. akpli aslında.
bugun is yerinde sigara icerken mizahi bir yaklasima kulak misafiri oldum.

adamlar o kadar sağa kaydilar ki, saadet partisi bile solda kaldi.

ben guldum, gulerken hak verdim.
provokatör, bunak, aptal orospu çocuğu.
Bu milletin bir partisi olan chp ile yine bu milletin bir partisi olan saadet partisinin ittifak yapmasının inleme sesi bu sakallı hüsnü amcamızdan nasıl da geliyo (tabi yiyene)
Akp siyasetinin ülkeyi nasıl kutuplaştırdığını çok iyi gösteriyor, bu tipler sünnet sakallı ile top sakallıyı yan yana görmeye bile tahammülü yoktur bunların tıpkı cfr bilderberg ve sorosçular gibi acaba bu duruma kızması gereken kim...
Aman boşver iki daire yapıp sat paranı kazan sana ne ki bunlardan.