1. 1.
    bir söz öbeği. sağlık sistemi gerçekten harika arkideşler. üzerinize afiyet ishal olmuşum. neyse gittim hastaneye muayene oldum, serumumu yedim, ilaç yazdı doktor hanım. eczaneye gittim 3 tane ilaç 57 lira. ulan sigortalı olmasak kaç para verecektik?

gerçekten her şey iyiye gidiya. hasdanelerde heç sıra beklemiyaz. ilaçlar hep bedava.

dıdıdıdııdııııv, dııdıdıdıdıdıdı

https://www.youtube.com/watch?v=2pH8EZLB2zo+
    9 ... comarlarin korkulu ruyasi
  2. 2.
    en etkili ishal ilacı reflor ve devlet ödemiyor onu.
    iyi olan hiçbir ilacı ödemiyor zaten.
    reflor olmadan tatile gitmem. o yüzden bir kutu aldım arife günü. 32 tl verdim.
    8 -1 ... strawberry blonde
  3. 3.
    Yakında o ilacı da bulamayacaksın. Kurdan dolayı şirketler ilaç da getirmeyecek.

Şükret bugünlerine...
    6 -1 ... yasak merve
  4. 4.
    O sadece ilaç parası olamaz birikmiş muayene parası vardır.
    1 -3 ... tatardoktor
  5. 5.
    5000 liralık ilacı beleş alan barzoları da göstermiş sistem bize sağolsun. benim ishal ilaçları 5057 lira tutuyordu herhalde. çomarlara yalan borcumuzu da ödemiş olduk.
    5 ... comarlarin korkulu ruyasi
  6. 6.
    Tekerlekli sandalye, koltuk değneği işitme cihazı vb tahsis edilmesi için heyet raporu isteyen sistemde ki bir başka ilginçliktir.

Mk ortopedi doktoruna tekerlekli sandalye yetkisi, KBB doktoruna işitme cihazı yetkisi ver işler hızlansın yok iki hafta hastayı sürünerekcekler ki parası olan uğraşmayıp kendi alsın.
    1 ... ben deli deilim
  7. 7.
    mhrs randevu sistemi borçlarıyla min.100 tl bulur. geçmiş olsun kardeşim, nane limon devam. türkiye şaha kalktı.
    ... resense
  8. 8.
    bunlar henüz zamsız hali... ekim ayında sektörde ciddi zam dalgası bekleniyor. sağlık bakanlığı var gücüyle dirense de er yada geç olacak.

tübitak ar-ge ödüllü ishal tıkaçlarının ilaç zamlarından sonra raflarda yerini alması bekleniyor.
    ... spin quantum
  9. 9.
    Iki ay bekleyin kardesim siz de. Ne bu aciliyet.
    ... peder
  10. 10.
    Rezalet bir durumdur.
    ... perrypotter