1. 1.
  her gelene minoset plus yazan tiplerdendir. fena para aldıklarını sanmıyorum yalnız.
  -1 ... doremifa
 2. 2.
  sayelerinde hastanede kuyruk beklenmeden minoset plus yazdırılan doktorlardır.

  ya hepsi uzman olsaydı?
  -1 ... ali ekber rodos
 3. 3.
  olmak istediğim hem rahat hem gıcır meslektir. uzman olanın kı*ından ter akarak ameliyat yapması vs durumunda sen höpürdete höpürdete kahve içer ve parol yazarsın.
  not:rahatıma düşkünümdürde hehe.
  3 ... genisomuzluadam
 4. 4.
  6 yıl tıp okurken şişirdiği egosu, mahalle teyzelerinin "ay o doktor hiç bişeyden anlamıyo, herkese minoset yazıyo kız" dedikodusu etkisiyle yerle bir olan doktordur. artık kimse onu doktor diye bilmez, yazık olur. belediye yayın ilan bürosundan yayın yapsan ancak bu kadar hızlı yayılır bu dedikodu. artık anca sınav zamanı lise sona giden oğlan için rapor yazdırmaya gidilir, minosetle çıkılır o kadar.
  2 ... gudumlu anne terligi
 5. 5.
  sağlık ocağında çalışan ezik pratisyen hekim kesinlikle ezik değildir. bir yüksek okulun en yüksek puanını tutturmuş ve pratisyen de olsa doktor unvanı nı alıp ünvan sahibi olmuştur. süper maaşlarıyla baş döndüren kişilerdir. ayrıca dünyada en saygı gören insan askeriye dahil doktorlardır. gerçek ezik insan maalesef ve üzülerek bizleriz.
  3 ... benim meselem
 6. 6.
  9000 alanını duyduktan sonra pratisyen mıratisyen her türlü giderinin olduğuna inandığım hekimdir.
  ... yaradana gurban
 7. 7.
  "sonunda boyle olacaksan olma kardesim doktor moktor" derler adama. sen kalk kac sene oku, sonr git saglik ocaginda milletin bogazina cubuk sok, sirtini dinle. olacak is degil yani olacak is degil.
  1 ... lady kk
 8. 8.
  Aile hekimliği kavramının ülkemize kazandırılmasından sonra zavallı olmayan hekimdir.
  ... ekmekle doyan adam