bugün

yaklaşık iki senedir uygulanan bir saçmalık.

saçmalık diyorum çünkü bu adamlar devletten zaten maaş alıyorlar. maaş alan bir meslek grubunun ulaşımını bedavaya sunmak biraz komik oluyor.

çünkü bu biraz da ayrımcılığa giriyor, madem onlara ücretsiz o zaman asgari ücretliye de ücretsiz olsun hatta en çok da iş arayan binlerce üniversite mezununa da ücretsiz olsun. tek maaşla 4 5 boğaza bakan adamlara ücretsiz olsun. bence bu daha mantıklı.
acil durumlarda araca el koyma yetkisi de verilmelidir.
Bence de saçmalık. Ben de sağlık çalışanı olmama rağmen. Yalnız bunu toplum içinde söylemeyin vururlar sizi.
o anda aktif görevde olan ve buna ilişkin kart ibraz eden filyasyon ekibi görevlileri gibi durumlar için çok gerekli olabilir.
Ama sağlık çalışanlarına artık ücretsiz değilmiş. Wikipedi de öyle yazıyor. Ama daha önceleri öyleymiş evet.
Saglık calısanlarını hastaneye gelip ısıran, tüküren, döven, satırla filan saldıran tipleri hatırlatan yakınma. Aglamayın yaa sadece 6 ay daha uzatıldı.
corona virüsü sayesinde olmuştur.
Bence hak ediyorlar. Bir çocuğa bile bakmaya aciziz onlar herkesin sıkıntısına göğüs geriyorlar. Parayla yapılacak iş değil bu gönül vermek gerek. Helal olsun.
maliyeti diğer vatandaşlara yüklenen olaydır. zaten maaşını aldıkları bir işi yaptıkları için ücretsiz ulaşımla ödüllendiriliyorlar ama belediyeler de acısını bizden çıkarıyorlar. ücretsiz olması doğru değil, cüzi de olsa bir ücret alınmalı.
sağlık çalışanlarının gereksiz fazla değer verildiğini düşünüyorum.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.