1. 1.
  avrupa yüzü görmemiş bir neslin kızlarıdır. tek dertleri görmedikerleri tadmadıkları hayatlara özenmak ve bu sayede maymun olmaları. avrupalı kız böylemi oturur sizinle shakespeare konuşur. derdiniz vardır sizi dinler. hiç kötülük aramaz ve beklemez sizden. türk kızlarını sosyal medyadan takip et bir şey yap aha benden hoşlanıyor yoksa bana tecavüz mü edecek gibi saçma salak fikirlere kapılırlar. avrupalı kız sizi oturur dinler bir şeyi 2 defa sormaz. anlayışlı ve sıcak kanlıdır. beraber klasik müzik dinleyip dans eder sizinle evin içinde. götünün keyfine düşkün değildir. yağmurda çıkalım mı dışarı dersiniz. hemen kalkar üstüne bir sey alıp hadi çıkalım der. ve saatlerce yağmurun altında sizinle dolaşır. ikinizde donunuza kadar ıslanırsınız ama umrunuzda olmaz. bizim türk kızları amk şemsiyeyle bile size eşlik etmez. pek kıçlarına düşkünlerdir. gece canın sıkılır uykun gelmez hadi kalk çıkıp gezelim der avrupalı. gecenin bir yarısı kendinizi bir curcunanın içinde bulabilirsiniz. bizim türk kızı ossura ossura yatmayı tercih eder. dürtersin git başımdarn der. avrupa kızlarının bir dünya görüşü vardır. hayatı sorgularlar bizim türk kızların şey der ama benim dünya görüşüm yok ki. eee sen niye yaşıyorsun dersin zengin koca bulup evlenicem der. kusura bakmasınlarda türk kızlarından iğreniyorum. hani kezbanlıkta bir yere kadar. afferim dogru yoldasınız. devam edin böyle.
  1 -15 ... dream weawer
 2. 2.
  yanlış önermedir. Doğrusu saçma sapan türk kızları olacaktır.
  2 -1 ... dildilpakistan
 3. 3.
  (bkz: türk kızının sevişememe sorunu)
  ... noblesse oblige
 4. 4.
  Saçma sapan ayrıca saçma salak türk erkeklerinden daha iyidirler.

  Kamiller.
  4 -4 ... eksipozitif
 5. 5.
  çok çok doğru olan bir önermedir. kesinlikle son zamanlarda çoğu böyledir. askerdeyken bile terk edilmişliğim vardır.
  ayrıca zaman ayırıp okuyabilirseniz son zamanlarda yaşadığım saçma salak veya saçma sapan ilişkimden bir iki anekdot paylaşmak istiyorum.
  aynı evde beraber yaşadığımız kız arkadaşımla birlikte yemek hazırlayıp yedikten sonra masadaki tepsiyi mutfağa götürüken defalarca çıldırtana kadar 'sen otur ben zaten bu eve köle olarak geldim hizmetçi gibi kullan beni' demesi mi; yoksa bir gün işe giderken sabah giymek için akşamdan hazırladığım çoraplarımı sandalyenin üzerinde unutup başka çoraplarla gittikten sonra telefonla arayıp 'o çoraplar ne geziyor orada bir daha sandalyenin üzerinde çoraplarını bırakırsan siktir olur gidersin hayatımdan görmeyeceğim kesinlikle bir daha öyle bir şey' demesi mi hatta ve hatta bir gün benim hiç haz etmediğim ama zorunluluktan dolayı yanlarında bulunmak durumunda kaldığım arkadaşlarından birisine yanlışlıkla 'o pek beğenmez öyle şeyleri' demeden mütevellit bana ' sen nasıl konuşursun benim arkadaşlarımın yanında benimle bu şekilde sana bu hakkı kim veriyor' gibi bir sürü saçma sapan laflar etmesi mi ayrıca buna benzer her gün söylediği abuk subuk lafların hepsini yazmama gerek olmadığını düşünüyorum. sanki anasına avradına küfür etmişiz gibi davranışlarda bulunması çok garipti.
  kendilerini geliştirmek yerine böyle şeyleri daha çok önemsedikleri sürece kızların saçma sapan davranışları düzelme göstermez yazık bize.

  edit: imla

  not: böyleleri binde bir çıkar demeyin böyle olmayanları binde bir çıkıyor artık.
  3 -2 ... evrekaa
 6. 6.
  Giydiğimiz mini eteğe bile karışan kıllı kıro türk erkeklerinin yanında öpüp de başınıza koymanız gereken kızlardır.
  2 -1 ... cahil profesor
 7. 7.
  ..... türk kızları, ...... türk erkekleri. bu ne şimdi arkadaş, böyle mukayeselerden nasıl bi fayda bekliyosun?

  hadi her şeyi geçtim; saçma salak nasıl bi sıfat grubudur lan. polis türkçe öğretmeninle aynı yatakta bassın seni inş.
  2 ... vuzii
 8. 8.
  köle ruhlu ibnelerin sanrısıdır.
  türk kızı süperdir.
  türk kızı adamın amına kor...
  ... tahin ile pekmez
 9. 9.
  batıya gittikce güzellesen kızlardır. Sacma sapan ve salak olanlar türk erkekleridir. Türk kızları sevismeyi bilmiyor diyorlar. Sizde de erken bosalma sorunu varmıs lan!
  1 ... katycat
 10. 10.
  ben sığır değilim türk kızı salak diyerekten kendini aklama çabası.

  amerikadaki, avrupadaki kızda mtv izleyip, ay lev ye justin bieber diye bağırınıyor koçero, gözünde büyütme fazla.
  2 ... kosmayan adam