1. 1.
    şu sıralar oldukça revaçta olan eylem. hep memoli yüzünden bunlar. milenyumla birlikte yeni yeni icatlar getirdiler başımıza.
    3 -1 ... haydarpasa da bilet kesen adam
  2. 2.
    Jöle'nin pek de revaçta olmadığı eski zamanlarda, her türk erkeği hatta kadınların dahi zaman zaman kullandığı yöntemdir.

Ancak limon suyu su ile seyreltilmeli veya az kullanılmalıdır aksi halde saçları beyazlatır ya da kötü görünür.

Bir de abartıp kafaya komple limon sıkanlar var. Anladık limon sikıyorsunuz ama bari çekirdeklerini kafanızdan ayıklamayı unutmayın.
    4 -1 ... eraslan5
  3. 3.
    sahiden bunu yapan var mı ki hala? saça şekil vermeye karşıyım ben. ne uğraşıyorsunuz saçlarınızla öyle. bi de böyle yarım metre uzaktan saç spreyi sıkıp dikenler var. en azından limonla daha sağlıklı olur. saç ufak bi kesimle ve düzenli taramayla, duşta taramayla vs istenilen şekili kısa sürede alır zaten. saçıma hiçbir şey sürmememe rağmen uyandığımda dahi dilediğim şekilde kaldığı oluyor.
    ... t i b b
  4. 4.
    Limonun içindeki asit saç döker sakın!
    ... ozan oyunbozan
  5. 5.
    Limon çok güçlü bi asit değil mi? Mideye bile zarar veriyor saça kim bilir neler yapar.
    ... dupeduzadam
  6. 6.
    Aykut elmas vine videosunu hatırlatır.
    ... ne sevmek ne sevilmek
  7. 7.
    hatay'da da nar ekşisiyle yapılandır.
    -1 ... teflon
  8. 8.
    hiçbir zaman yapmadığım ve asla yapmayacağım şey. sadece limon değil, jöle ve ona benzer hiçbir şekillendirici kullanmadım. hatta saçlarımın, bugüne dek şampuan denen şeyle bile teması olmamıştır. bildim bileli yeşil sabun, özellikle zeytinyağlı olanı.
    ne dökülüp seyrelme ne de beyazlama oldu, ilk günkü doğallığında. zaten kıvırcık tarama derdi felan da yok, bırakıyorum kendi haline, o sağ ben selamet.
    ... boromiro