bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    abazanlıkta sondan bir önceki level.
    3 ... theangelofdeath
  2. 2.
    abaza erkektir. bunu kabul ediyoruz. yalnız sırf tesettürü de içine alan şeriat kuralları sözkonusu olduğunda süper medeni, acaip cool olan içinde sözlük yazarlarının bazılarının da olduğu bir kesim yeri geldiğinde okula tangayla gelen öğretmen konulu sohbetlerin ağzından salyalar akan baş aktörü oluverirler.

ondan sonra karısını kızını çalıştırmak istemeyen insanlara bu ülkede gerici derler, kaba derler. örtünen kızlarımıza örümcek kafalı derler, medeniyet görmemiş derler!

ulan şerefsiz, senin yüzünden göndermiyor işte göndermeyen. gönderen de sana rağmen gönderiyor, allah'a emanet ederek.
    4 -2 ... eurasian
  3. 3.
    fetiştir fetiş.
    ... heredot1923
  4. 4.
    ben.

ama şartlarım var.

bu saç teli bir kadına ait olacak.

kadın 18-40 yaşlarında olacak...

tabi bu yaş aralığında ve hala yaşıyor olacak...

saç teli kadının teni ile uyumlu olacak...

beyaz tene sarı saç teli... esmer tene siyah saç teli... yok lan neyse bu gereksiz oldu... sonuçta beyaz tene siyah tel de yakışıyor...

ayrıca kadının fiziği de düzgün olacak...

yeri geldiğinde ağır başlı, yeri geldiğinde şımarık olacak...

ve en önemlisi de...

bahsedilen saç teli yemekten çıkmayacak...

-------------

evet güzelim biz var ya biz kıl görünce matürbasyon yapmadan duramıyoruz...

moderasyona not: ayrıca entry yazarı ilgilendirecek kadar subjektif değildir.

bu entry, ben, sac teli ve sac telini taşıyan yukarıdaki abla olmak üzere üçümüzü ve hala bizim saç telinden tahrik olduğumuzu sanan genç fobikleri ilgilendirecek kadar geneli ilgilendiren bir durumdadır.

ben kavramı bazen sadece ben olabilirim ama bazen ben yalnızca ben değilim. o yüzden ben bazen ben derken belki aslında sadece seni kasdediyorum da sen anlamıyorsundur. (burası moderasyona değildi)

moerasyona not: ayrca entry forum/çet (chat diye yazılır) bir entry değildir. yazarın birazönce üst kat komşusunun camdan sarkıp sigara içen +18 yaşındaki kızının zifiri karanlıkta yer çekimine kapılmış düşen kırılmış saç tellerini görünce kapıldığı tahrik neticesinde sözlük ortamına aktarması neticesinde oluşan durum chat (ben çet diye okuyorum) değildir. chat olabilmesi için en az iki kişinin konuşması gerekir ki ben artık susuyorum. forum hiç değildir. çünkü raplemiyoruz.

o kadar yazdım bu saatte silinmesin tanımı: en asil duyguların insanı.
    3 -2 ... enemyof
  5. 5.
    suudi arabistan'da beni durduran ahlak polisi bu olaya noktayı şöyle koymuştur: Lütfen yakanızı kapatınız, saç telinden tahrik olan erkek yoktur,yakanız açıkken ( boynum bir parça görünmekteydi) başınızın bu kadar sıkı kapalı olmasının anlamı yoktur.
    2 ... aysuni
  6. 6.
    bu ne ya ayakkabı derısınden de tahrık olunur o zaman.
    1 ... boboibo
  7. 7.
    kadınlara saç bağlamalarını önermeleri müslümanlık görevlerinden gelen erkeklerdir. ha saç telinden tahrik oluyorsa o zaman harbi maldır.
    1 -1 ... the theorycrafter
  8. 8.
    o değil de, sırf bu yüzden 2 yaşındaki bir çocuğun bile saçını bağlayacak kadar aşağılık bir insandır.
    3 ... loveatthefirstsight
  9. 9.
    kuaför olmaması gereken kişidir, sürekli tahrik durumunda dolaşacağı için iflas eder.
    1 ... mavi44
  10. 10.
    ota boka tahrik olan erkektir , fetiş olma durumuda vardır.
    ... gunahsz seytan