1. 1.
  saç dökülmesinde başınızın tepe kısmındaki ve şakaklardaki saçlarınız cılızlaşmaya başlar. zaman geçtikçe şakaklardaki saçlar daha da geriler, sadece başın ön kısmın ortasında saç kalır ve tepe kısmında giderek daha da kelleşen bir bölge ortaya çıkar. allah gecinden versin dedirten bir durum yani.
  10 -1 ... komandost
 2. 2.
  erken yaşta gerçekleştiğinde sorun olan durum.
  6 ... kekistanlihobbit
 3. 3.
  Üzüntülü bir durumdur kendileri
  5 ... mentor
 4. 4.
  erkek tipi saç dökülmesinin kaynağının testosteronun geri emilim formu olan dehidrotestosteron(dht) 'a karşı duyarlılıktan kaynaklandığı saptanmıştır. finasterid etken maddesini içeren ilacın düzenli kullanımı ile dökülen saçların geri kazanımı bile sözkonusudur.

  (bkz: propecia)
  5 -1 ... roy mustang
 5. 5.
  bir erkegi depresyona sokabilecek olaylardan biri.***
  6 ... dave mustaine
 6. 6.
  saçları kestirmekle olmadı kazıtmakla bu durumun etkilerinin azaltılabildiği iddialar arasındadır.
  5 -1 ... shiny
 7. 7.
  Çoğu erkeğin fobisi olan bir türlü kapanmayan yaradır. bu yarayı saçları 3 numara keserek, yandan tepeye doğru tarayarak ve daha bin türlü şekillerle kapanmaya çalışılır. bende bir kel olarak bunlaara karşıyım ya adam gibi kelliğine gurur duyarsın ya da bastırırsın parayı eksik yerlere ekim yaptırırsın gerisi yalan.
  3 -3 ... cavitas
 8. 8.
  (bkz: kel ama uzun saçlı erkek modeli)
  2 ... gerko
 9. 9.
  kadınlarda 1/1000 oranında görülen erkeklerde ise 50 li yaşlardan itibaren %50 oranında görülmeye başlanan bir rahatsızlık çeşididir.
  3 ... snowman
 10. 10.
  erkeklerin korkulu ruyası.
  5 -1 ... karpuzkabugu